Біомоль-Мед — аналіз стану організму на мікроелементи (по волоссю)

Згідно з багатьма дослідженнями та медичною практикою, кожна людина бодай раз в житті зіштовхувалась з дисбалансом поживних речовин та мікроелементів, неправильними та невідповідними дієтами (та їх наслідками), або алергічними реакціями на той, чи інший подразник. Звісно, мало хто серйозно ставиться до подібних сигналів нашого організму. Це і є першим кроком до запуску механізму нервових зривів, ожиріння, втрати зовнішньої вроди, неврозів. Все це накопичується в організмі людині, позначається на психоемоційному стані, що в результаті призводить до різноманітних захворювань.

Щоб вчасно виявити дефіцит чи надлишок мінеральних речовин, допоможе мікроелементний аналіз волосся.

Що таке мікроелементний аналіз волосся?

Біохімічний (мікроелементний ) аналіз волосся — це дослідження, що дозволяє в стислі терміни провести діагностику порушень мінерального складу організму. Цей сучасний діагностичний метод дозволяє визначити найважливіші елементи в організмі людини — 24 біоелементів і 5 токсичних елементів та їх співвідношення.

Зголошуючись на таке обстеження, варто розуміти, що аналіз волосся є методом скринінгу – вивчення цілісної картини мінерального складу. В подальшому, для більш детальних результатів, може знадобитись проведення уточнюючих аналізів і поглиблених обстежень у вузьких фахівців.

Така унікальна технологія доступна у медичному центрі «Ехокор». Діагностика організму по волоссю дозволяє за короткий термін виявити мікроелементи, яких бракує організму. І не лише в конкретну мить — спеціаліст зможе побачити цілісну картину мінерального складу організму.

Чим ця процедура ефективна?

Подібна діагностика організму, при певних обставинах, є бажанішою, ніж аналіз крові. Аналіз крові зможе показати результати за короткий термін впливу на людину.

Аналіз волосся на мікроелементи дозволяє визначити тривалу нестачу, чи надлишок елементів, що давно накопичувались в організмі. Крім того, саме по волоссю найкраще визначати наявність таких елементів, як теплі метали та інші подібні речовини, що є фактично отрутою для організму.

Кому варто пройти діагностику волосся?

Загалом подібна процедура вже давно мала стати нормою для кожної людини. Це швидкий, безпечний та неінвазивний метод допомоги організму вже при перших сигналах.  При вчасній та профілактичній діагностиці організму завдяки волоссю можна уникнути багатьох хвороб.

Визначення мінерального складу волосся бажано проходити людям, які активно займаються спортом, вагітним, людям із слабким імунітетом, тих, то живе у великих містах, трудоголікам, прихильникам дієт та людям з хронічними хворобами ендокринної системи та шлунково-кишкового тракту. Тобто, покази до проведення діагностики мінерального складу волосся та організму є для кожної людини.

Основні симптоми, які вказують на потребу негайно звернутись до спеціаліста, наступні:

 • Ламкість і випадіння волосся
 • Ламкість нігтів
 • Лущення і захворювання шкірних покривів
 • Перебої серцебиття, блідість, слабкість
 • Непереносимість солодощів і цукру
 • Швидка втомлюваність
 • Зниження апетиту
 • Тріщини в куточках рота
 • М’язові спазми і судоми

Таке обстеження є важливим також тоді, коли людина бореться із зайвою вагою. Тобто, по результатах дослідження можна буде скласти ідеальний план харчування із включенням необхідних елементів для ефективного зниження ваги.

У цьому допоможе кваліфікований спеціаліст центру «Ехокор». Він після проведення процедури, грамотно розшифрує аналізи та дасть конкретні рекомендації як і що потрібно їсти, щоб заповнити дефіцит мікроелементів.

Як відбувається процедура?

Для того, щоб пройти діагностику організму по волоссю та дослідити мінеральний склад організму, варто, в першу чергу, звернутись до медичного центру «Ехокор». Далі спеціаліст розповість про всі етапи процедури, та як швидко можна очікувати на результати.

Загалом, щоб пройти обстеження, достатньо надати спеціалістам центру «Ехокор» всього три речі: принести, або надіслати пробу волосся, заповнену анкету та оплатити квитанцію.

В анкеті пацієнт має відповісти на питання, згідно яких спеціаліст зможе детальніше вивчити фактори впливу на організм людини. Пробу волосся можна зняти самостійно, або ж довіритись спеціалісту. Береться проба волосся із потиличної ділянки біля коріння. Якщо волосся довге, зайве треба буде відрізати.

Очікувати на результат варто буде до трьох тижнів.

4.3/5 – (7 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.