Нічний ЕЕГ та добовий ЕЕГ-відеомоніторинг

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Консультація невролога800 грн.
Консультація невролога, к.м.н.990 грн.
Вторинна консультація вузького спеціаліста600 грн.
Виїзна консультація невролога2500 грн.
Електронейроміографія верхніх кінцівок680 грн.
Електронейроміографія нижніх кінцівок750 грн.
Електронейроміографія верхніх та нижніх кінцівок (основні нерви)1000 грн.
Електронейроміографія лицевого нерву680 грн.
Повторне обстеження ураженої ділянки в межах місяця50%
Дослідження на міастенію680 грн.
Електронейроміографія стимуляційна розширена1140 грн.
Електроенцефалограма (ЕЕГ) з трактуванням результату800 грн.
Виїзна ЕЕГ2500 грн.
Ехоенцефалограма (ЕХО-ЕГ) з трактуванням результату400 грн.
Ургентний нічний відеомоніторинг ЕЕГ з трактуванням результату8400 грн.
Нічний відеомоніторинг ЕЕГ з трактуванням результату 7400 грн.
Нічний відеомоніторинг ЕЕГ з трактуванням результату ВПО та сім’ям військових6400 грн.
Добовий моніторинг ЕЕГ з трактуванням результату13400 грн.
ЕЕГ 1,5 годинний моніторинг3200 грн.
ЕЕГ 3-х годинний моніторинг4500 грн.

ЛІКАРІ

Країнський Іван Романович
Романюк Наталя Романівна

ЕЕГ (електроенцефалографія) — сучасний неінвазивний метод дослідження функціонального стану кори та глибоких структур головного мозку шляхом реєстрації його біоелектричної активності.  ЕЕГ та ЕЕГ-відеомоніторинг широко застосовується для діагностики та контролю ефективності лікування різних пароксизмальних станів, діагностики епілепсії та епілептичних синдромів. 

Нічна ЕЕГ застосовується у сфері діяльності, як вузьких спеціалістів (психіатрів, неврологів та епілептологів), так і в ширших галузях медицини (нейрохірургія, генетика, кардіологія, психологія, науково-практичні розробки).

Що таке ЕЕГ сну?

Добовий ЕЕГ моніторинг дозволяє здійснювати тривалий синхронний запис  електроенцефалограми, відео- та аудіоданих рухової та поведінкової активності пацієнта, зокрема і під час сну. Він дає можливість зафіксувати показники тривалого відрізка часу перед засинанням пацієнта, під час дрімоти, власне нічного сну і в момент пробудження.

Показаннями для проведення ЕЕГ сну є такі стани:

 • епізоди сновидіння, розмови уві сні, скрегіт зубами під час сну;
 • синдром гіперактивності та дефіциту уваги, що супроводжується надмірною руховою активністю (як у дітей, так і у дорослих);
 • часті пробудження під час сну;
 • напади епілепсії;
 • нетримання сечі уві сні та інші розлади, пов’язані з неврозами;
 • аутизм;
 • невротичні, або неврозоподібні затинання (заїкання);
 • затримка психічного та/або мовного розвитку;
 • мовна патологія невизначеної етіології.

Нічна ЕЕГ при епілепсії необхідна для уточнення діагнозу, контролю та корекції терапії захворювання. Крім того, вона застосовується при лікуванні інших розладів центральної нервової системи. 

Добова електроенцефалограма також необхідна для діагностики клінічно складних випадків нападів, що виникають під час сну, коли звичайна ЕЕГ не дозволяє дійти однозначних висновків. Зокрема це стосується судомних станів, адже не всі вони є ознакою епілептичного нападу.  Вони можуть мати соматичну або психогенну природу. В таких випадках відео-ЕЕГ дозволяє визначити природу нападу та скорегувати процес лікування, наприклад, уникаючи препаратів, що мають негативний вплив на психічний стан.

Як проводиться нічний моніторинг ЕЕГ?

Для проведення моніторингу на пацієнта одягається спеціальна шапочка з електродами, які фіксуються в чітко визначених місцях на голові та залишаються там до кінця обстеження. Оскільки електроди гнучкі, шапочка не приносить дискомфорту пацієнту і в ній можна спокійно спати всю ніч.

Нічна електроенцефалограма займає до 10 годин. В окремих випадках обстеження може тривати 24 години і більше. Тривалість діагностики визначає лікар, який займається терапією пацієнта. Всі дані та показники нічного моніторингу ЕЕГ записуються в реальному часі, а хід діагностики контролюється техніком та лікарем-неврологом.

Нічна ЕЕГ у Львові,  у медичному центрі «Ехокор»

Нічний відеомоніторинг ЕЕГ в медичному центрі «Ехокор» завжди контролюється досвідченим медичним персоналом, щоб звести до мінімуму похибки, зовнішні подразники та отримати максимально точні дані. Спеціалісти увесь час фіксують показники, вносячи необхідні помітки.

Запис електроенцефалограми відбувається в комфортному для пацієнта, ізольованому кабінеті.. Поруч весь час знаходиться медичний працівник та набір ліків, необхідних у разі виникнення судом чи епілептичного нападу.

Сучасне обладнання медичного центру «Ехокор» повністю захищене від похибок, які можуть виникнути через перепади в електромережі, атмосферні явища тощо. Прилад мобільний, тому пацієнт під час запису може вільно рухатися та ходити по кімнаті, чи вийти за її межі. За крайньої потреби це обстеження можна провести навіть за межами медичного центру (вдома у пацієнта), хоча це не рекомендовано. Новітні прилади дозволяють максимально точно та безпечно обстежувати навіть новонароджених.

Перед обстеженням із пацієнтом або родичами проводиться бесіда, щоб визначити основні скарги, врахувати всі необхідні деталі та надати відповідні рекомендації. В центрі ведеться спеціальний архів, що за необхідності, спрощує процедуру повторного дослідження пацієнта.

Записатись на нічну ЕЕГ у Львові у медичному центрі «Ехокор» можна за контактними номерами телефонів. Звертайтесь, і ми допоможемо розв’язувати вашу проблему.

4.3/5 – (29 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.