Крук Мирослав Мирославович

Консультація

Запишіться на прийом за телефоном

або заповніть форму

Записатися на Онлайн консультацію

1989-1990 рр. Свою роботу у медицині розпочав ще під час навчання у школі, працюючи санітаром у стоматологічній поліклініці Львівського державного медичного інституту.

1990-1996 рр. Навчався у Львівському державному медичному інституті на педіатричному факультеті. Під час навчання приймав активну участь у студентському гуртку кафедри оториноларингології. Свої наукові дослідження представляв на студентських конференціях, за що неодноразово нагороджувався дипломами різного ступеня та грамотами. З відзнакою закінчив ЛДМІ.

1993-1996 рр. Працював мед. братом у ЛОР відділі ЛОКЛ, чергуючи, переважно, на нічних ургентних чергуваннях.

1996-1999 рр. Навчався у магістратурі кафедри оториноларингології Львівського медичного університету. Захистив магістерську роботу достроково.

1999-2002 рр. Навчався в аспірантурі кафедри оториноларингології Львівського медичного університету.

1998-2007 рр. Працював у фармацевтичних  компаніях, де глибше вивчив роботу різних лікарських препаратів та роботу медичних представництв. Проходив тренінги мерчандайзингу, асертивної  поведінкт, таргетингу, техніки ведення переговорів, організації і проведення презентацій, коучингу.

2003 р. і до тепер  –  асистент кафедри оториноларингології ЛНМУ імені Данила Галицького.

2010 р. Атестувався на першу категорію отоларингології (2015, 2021 підтверджено)

2017 р. Здобув науковий ступінь кандидата медичних наук (Doctor of Philosophy, Ph.D), захистивши наукову роботу «Діагностика хронічних негнійних середніх отитів при тубарній дисфункції у хворих на алергічні риніти» під керівництвом академіка НАМН України, д.м.н., професора Дмитра Ілліча Заболотного у ДУ «Інститут отоларингології імені проф. О.С.Коломійченка НАМН України» (Київ).

2018 р. Здобув спеціалізацію з дитячої  отоларингології.

2018-2019 рр. У рамках реформи у медицині проводив майстер-класи з отоскопії для лікарів загальної практики сімейної медицини як у поліклініках та амбулаторіях Львова, так і у районних лікарнях області. Запровадив курси тематичного удосконалення для лікарів загальної практики з діагностики отитів, риносинуситів на кафедрі.

2021-2023рр. Усні доповіді за останні роки представляв на онлайн конференціях ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини», на конференціях асоціації отоларингологів України, «Школи доказової медицини», «Практична педіатрія від А до Я», асоціації алергологів України та «DoctorThinking Global Community», «Простір доказової алергології», «Академія сімейного лікаря», «Життя без алергії», «Мистецтво лікування», Української Ради Медичної Освіти (UCME), ХІІІ з’їзді оториноларингологів України.

Як слухач, приймав участь у міжнародних онлайн курсах: 4th Annual Columbia University Endoscopic Otolaryngology Course, вебінарах American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery  (2022, 2023), EUFOREA Masterclass Rhinitis «From Theory to Implantation & Execution», «Pleiotropic role of IL-5 across diseases» (2023) та багатьох вітчизняних конгресах, конференціях, майстер-класах та семінарах

Є автором 115 друкованих праць, в тому числі у міжнародних наукометричних базах даних (Web of Science, Scopus). Основні напрямки наукової та практичної роботи: риносинусити (в тому числі алергічні), запалення слухової труби та вуха, тонзилярна проблема (в тому числі глоткового мигдалика (аденоїдити)).

Рейтинг

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.