Волошина Оксана Євгенівна

2013 р. закінчила Львівський державний університет  внутрішніх справ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Практична психологія” та здобула кваліфікацію магістра з практичної психології, викладача психології ВНЗ.IMG_4176

2007-2009 р.р.— навчальний курс “Теорія Установки Узнадзе” на базі “Міжнародного Інституту Духовного Розвитку Людини”.

2008-2010 р.р.— навчальний курс “Пропедевтика психічних захворювань” на базі ЛДМУ ім Д.Галицького.

2014 р. — навчальний тренінг саморегуляції за методикою Девіда Берселі по вивільненню напруги та травми  (Тension and Trauma Releasing Exercises (TRE™)) (Міжнародний сертифікат (ШВЕЙЦАРІЯ).

2015 р. — навчальний курс “Метод Ненасильницького спілкування як ефективний інструмент відновлення соціального середовища після насильницького конфлікту”  (Міжнародний сертифікат FREDENSBRUGG (ШВЕЙЦАРІЯ).

З 2012 р. — керівник “Міжнародного Інституту Духовного Розвитку Людини”.
Приймає участь в спеціалізованих Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, семінарах, тренінгах. Організовує та проводить  Міжнародні та всеукраїнські навчальні семінари, тренінги та конференції. Публікується у різних виданнях, має неодноразові виступи  у ЗМІ України та країн ЄС.

Працює над проблемами “Порушення сну” та “Формування стресостійкості”. Нагороджена Грамотами та Подяками за роботу в цих напрямках.
Веде приватну практику з 2010 року. Педагог-психолог першої категорії.