Про медичний центр Ехокор

Без здоров’я і мудрість незавидна, і мистецтво бліде, і сила в’яне, і багатство без користі, і слово без сили» (Герофіл). Здоров’я – це поєднання багатьох факторів та чинників. Це і повноцінне харчування, і правильний спосіб життя, і здоровий сон та відпочинок, і позитивне мислення та багато інших чинників. Медичний центр «Ехокор» єдиний у своєму роді.…

Без здоров’я і мудрість незавидна, і мистецтво бліде, і сила в’яне, і багатство без користі, і слово без сили» (Герофіл).

Здоров’я – це поєднання багатьох факторів та чинників. Це і повноцінне харчування, і правильний спосіб життя, і здоровий сон та відпочинок, і позитивне мислення та багато інших чинників.

Медичний центр «Ехокор» єдиний у своєму роді. В чому наша унікальність?

– Ми були одними з перших в Україні і першими на заході України, хто почав проводити таке обстеження як нічна та добова електроенцефалограма. За цей період нам вдалося сформувати  спеціалістів високого класу, тому ми впевнено утримаємо лідерство в даному напрямку на заході України.

– Ми перші на заході України почали досліджувати і лікувати розлади сну.

– Ми перші на заході України почали проводити діагностику і лікування храпу та апное.

– Ми перші на заході України проводимо полісомнографію та підбір СІПАП-обладнання.

– Ми входимо до лідерів в Україні в питаннях лікування і діагностики розладів сну, оскільки проводимо комплексне лікування і обстеження. Спільні огляди психологів-сомнотерапевтів та лікарів+полісомнографія.

– Ми працюємо з 2008 року, тоді приватна медицина лише починала розвиватися. Протягом всіх цих років, ми постійно розвиваємося, розширяємося і удосконалюємося, не зупиняючись ні на мить.

– Засновники і працівники нашого медцентру — лікарі із величезним стажем роботи в державних установах. За роки нам вдалося сформувати сильну, вмотивовану і надійну команду професіоналів, чим ми безмежно пишаємося.

– Ми одночасно є вузькоспеціалізованим медичним закладом і маємо достатньо фахівців і напрямків, щоб вважатися багатопрофільним медичним центром.

– Ми маємо значну кількість суміжних спеціалістів, а також можливість приймати аналізи прямо на базі медичного центру, що робить візит пацієнтів максимально комфортним.

– Ми об’єднали різноманітних висококваліфікованих спеціалістів та методи обстеження і діагностики. Підтримаємо і виведемо на шлях до здоров’я якщо Ви вже захворіли. Відновимо Ваші сили, якщо Ви вже перенесли хворобу. Врегулюємо Ваш сон і спробуємо зцілити душу. «Не можна лікувати тіло, не лікуючи душу» (Сократ).

Зараз з’явилася приватна медицина, яка є гарною альтернативою для людей, що цінують своє здоров’я, час, а поряд з цим отримують якість і зручність надаваних послуг. До лікаря в медичний центр «Ехокор» можна записатися на фіксований час, що виключить тривале очікування в черзі. На первинну консультацію йде близько від 30 до 60  хвилин, що дозволяє лікарю докладно розпитати пацієнта і провести детальний огляд. Якщо необхідно, за направленням лікаря, в медичному центрі можна пройти ряд додаткових  обстежень та здати аналізи.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.