Онлайн-консультація

З огляду на швидкі темпи розвитку інформаційних технологій, кожна сфера намагається якомога більше використовувати комунікації, беручи до уваги їх на всіх рівнях розвитку своєї кампанії. Не залишився осторонь і медичний центр «Ехокор», який іде в ногу з технічним прогресом. Залучаючи новітні методи в поле діяльності нашого центру, ми зупинились на онлайн-консультаціях. Клініка «Ехокор» створила покращені…

З огляду на швидкі темпи розвитку інформаційних технологій, кожна сфера намагається якомога більше використовувати комунікації, беручи до уваги їх на всіх рівнях розвитку своєї кампанії.

Не залишився осторонь і медичний центр «Ехокор», який іде в ногу з технічним прогресом. Залучаючи новітні методи в поле діяльності нашого центру, ми зупинились на онлайн-консультаціях.

Клініка «Ехокор» створила покращені умови надання медичних послуг належної якості в межах дистанційного режиму. Перш, ніж запровадити вищезгаданий метод в перелік напрямків «Ехокор», ми зосередились на детальному вивченні даної сфери на теренах української медицини. Грунтуючись на наказі МОЗ України від 19.10.2015 № 681 «Про затвердження нормативних документів щодо застосування телемедицини у сфері охорони здоров’я», зуміли провести аналіз необхідності застосування телемедицини як такої.

Робота з різними групами клієнтів

Маючи істотні підтвердження затребуваності такого методу, виокремили ланки, які наші лікарі зможуть об’єктивно оцінити в ході дистанційної роботи. А саме:

 • надання повторної консультації профільним спеціалістом. Оскільки вже є існуючий збір анамнезу, обстежень, аналізів та висновку лікуючого лікаря (спеціаліста первинної ланки, як правило, сімейного лікаря);
 • первинні консультації пацієнтів, яких розділяє відстань. Віддалені місцевості, які унеможливлюють особисті консультації в нашому центрі, не повинні слугувати обмежуючим фактором для надання медичної допомоги;
 • подальше введення постійних пацієнтів з метою моніторингу лікування. Консультації можливі як на території України, так і за кордоном;
 • професійна консультація  нашого вузькопрофільного спеціаліста з Вашим безпосереднім лікарем для визначення правильної тактики лікування у разі сумніву постановки діагнозу.

Етапи консультації

Етапи успішної консультації, які дозволяють припустити найбільш вірну стратегію лікування дистанційно:

 • інтерпретація вже наявних результатів обстежень;
 • формування плану необхідних додаткових обстежень;
 • постановка діагнозу;
 • складання плану лікування;
 • проведення динамічного спостереження пацієнта і контролю процесу;
 • виконання плану обстеження або лікування.

Механізм проведення консультації

Механізм отримання онлайн-консультації полягає в наступному:

 1. Подача заявки щодо надання даної послуги на електронну адресу медичного центру «Ехокор». Безпосередньо в листі чи у вкладенні описати наявну проблему зі здоров’ям, щоб спеціалісти нашого центру змогли визначитись щодо профілю лікаря для ведення онлайн-консультації; чи безпосередньо вказати спеціаліста, в якого ви б хотіли проконсультуватись; у випадку порожньої заяви, онлайн-консультацію проведе сімейний лікар.
 2. Резервація заяви від 1 до 3 днів для узгодження з лікарем, ознайомлення з Вашою проблемою.
 3. Інформування пацієнта щодо дати проведення консультації.
 4. Погодження обидвох сторін.

Умови проведення онлайн-консультації:

 1. Встановлення skype-зв’язку на персональний комп’ютер пацієнта.
 2. Наявність відеокамери.
 3. Обов’язкове попереднє внесення коштів за послугу на реквізити медичного центру «Ехокор» після узгодження з адміністрацією центру.

В завершення щодо введення нового методу обслуговування пацієнтів, спеціалісти строго рекомендують при погіршенні стану пацієнта не чекати на онлайн-конультацію, а викликати швидку допомогу, оскільки онлайн-консультації не передбачені для ургентних станів з боку кардинального погіршення здоров’я.

Телемедицина дає змогу долати кордони, неоднорідність території, є супутньою в допомозі фаховою порадою. В той же час, не може повністю замінити особисті консультації, що являють собою огляд пацієнта та  збір анамнезу.

Ми вбачаємо великий стрибок в розвитку медицини із застосуванням даного методу. Сподіваємось на корисність його запровадження в перелік послуг медичного центру «Ехокор».

Для онлайн-консультації натисніть на значок «Skype», що розміщений нижче.

Skype: Медичний центр Ехокор

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.