Кардіологія

На сьогоднішній день патології серця є досить поширеною та небезпечною проблемою, що стосується не лише людей старшого віку, а й діагностується у молоді. Це викликано в більшості випадків вродженими вадами серцево-судинної системи, проте велика кількість людей звертається із захворюваннями, спричиненими поганою екологією, способом життя людини та іншими зовнішніми факторами.

Робота лікаря-кардіолога є надзвичайно важливою та відповідальною, так як вона спрямована на визначення і усунення причин розвитку захворювання, пов’язаного із серцево-судинною системою. Чим швидше патологія буде виявлена та діагностована, тим більше шансів позбутись недугу до того, як він переросте у щось серйозніше та хронічне.

Запишіться на прийом за телефоном 38 (032) 232-95-85 або заповніть форму On-line: Записатися на прийом

Серцево-судинні захворювання представляють групу патологічних станів, що вражають серце і кровоносні судини, погіршуючи їх функціональний стан. Зокрема, це такі захворювання, як:

 • Серцева недостатність
 • Порушення серцевого ритму або аритмії
 • Вади серця, в тому числі вроджені
 • Захворювання серцевого м’яза (кардіоміопатії)
 • Захворювання перикарда
 • Захворювання аорти та синдром Марфана
 • Судинні захворювання (захворювання кровоносних судин)

Медичний центр «Ехокор» одним з основних напрямків своєї діяльності задекларував ефективну та сучасну кардіологію у Львові. Діагностичне обладнання кабінету кардіолога центру дає можливість ефективно проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо під час прийому пацієнта, що дозволяє значно скоротити час на визначення причин захворювання серцево-судинної системи.

Насамперед спеціаліст медичного центру проводить дослідження на основі об’єктивних критеріїв (огляд, розпитування пацієнта про спосіб життя, шкідливі звички тощо). При потребі буде записано електрокардіограму (ЕКГ). Також кардіолог центру «Ехокор»,  при наявності показів, або із скринінговою ціллю, запропонує провести Ехокардіографію (ЕХО серця, або ультразвукове обстеження серця),  щоб своєчасно визначити причини виникнення патологій. Саме завдяки цьому підходу, діагностування дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику.

Саме такий прогресивний підхід і застосовує медичний центр «Ехокор», що являє собою лікувально-діагностичний центр з відповідним обладнанням. Завдяки команді спеціалістів різноманітного профілю діагностування відбувається на високому рівні та із залученням життєво важливого досвіду, що дозволяє точно та професійно визначити причину виникнення хвороби.

Кардіолог медичного центру «Ехокор» у Львові займається виявленням різноманітних захворювань та їхнім консервативним лікуванням. Він  визначить патологічні зміни серцевої діяльності ще на ранніх етапах захворювання, що ефективно впливає на процес одужання.

Необхідно знати, що при виявленні хоча б однієї з скарг, таких як:

 • гостра біль за грудиною,
 • підвищене серцебиття,
 • перебої в роботі серця,
 • дискомфорт або слабість,
 • болі в області серця, які виникають під час навантаження

необхідно одразу звернутись до кардіолога, так як відтягування або самолікування може призвести до ускладнень.

Індивідуальних підхід, професійність та використання новітніх технологій та розробок в області кардіології – це саме те, що медичний центр «Ехокор» пропонує своїм пацієнтам.