Китайські масажні практики в медичному центрі «Ехокор»

Масаж – це королівська процедура, що оздоровлює одночасно і тіло і душу. Недаремно, такий спосіб лікування та релаксації застосовували ще з давніх давен.

У сьогоднішньому світі масаж – це вже давно не розкіш. Це обов’язкова та необхідна процедура для нашого тіла та підтримки здоров’я на необхідному рівні. Масаж позитивно впливає не лише на загальне самопочуття. Це ще й неабиякий вплив на серцево-судинну? нервову та опорно-рухову системи, периферійну, також він зменшує застійні явища в суглобах тощо. Правильно підібраний масаж покращує кровообіг, зменшує застійні явищі, сприяє роботі серця, нормалізує тиск. Крім того, масаж чудово справляється з депресіями, синдромом хронічної втоми, зменшує напруження у м’язах, знімає головні болі.

Крім традиційних масажів, як розслаблюючий, тонізуючий, антицелюлітний, оздоровлюючий, в медичному центрі «Ехокор» пропонується й більш специфічні масажі, що давно позитивно зарекомендували себе у світі.

Особливою популярністю користуються китайські масажні практики. Китай має дуже високу та чітку техніку проведення масажів, під час якого задіюються біологічно активні точки організму. Це дозволяє максимально вплинути на організм та досягти миттєвого ефекту. В медичному центрі «Ехокор» є провідні спеціалісти у напрямку китайського масажу, що гарантують якість кожного сеансу та помітний результат у стислі терміни.

Спеціаліст медичного центру «Ехокор» не по чутках знає про всі секрети та нюанси проведення подібної процедури. Наш майстер масажу проходив відповідні навчання у найкращих спеціалістів Китаю, тому чудово знає всі тонкощі цього непростого масажу.

Масаж Гуа-ша

Гуа-шаГуа-ша – це різновид китайського масажу, що набув неабиякої популярності у світі. Цей традиційний народний масаж дозволяє як лікувати певні недуги, так і проводити його сеанси з метою профілактики та загального оздоровлення. Часто застосовують в якості косметологічної процедури.

Гуа-ша із китайської можна перекласти як зскрібання, напрямок (гуа) та погане (ша). Тобто, процес зскрібання з тіла всього поганого. По-іншому Гуа-ша ще називаються китайським скребковим масажем. Саме так і виглядає ця процедура.

Під час сеансу масажу Гуа-ша спеціаліст вибираю та задіює ключові точки, що знаходяться на тілі людини. Це спина, поперек, ліктеві та підліктеві зони, ноги, стопи. Виконується Гуа-ша за допомогою спеціально скребка специфічної форми. Процедура проводиться шляхом зскрібання із хворого місця. Масажист ретельно обробляє ті зони, що потребують лікувального впливу.

Покази для масажу Гуа-ша:

 1. Усунення м’язового спазму і больового синдрому
 2. Хвороби серця і судин
 3. Гіпертензія
 4. Остеохондроз та інші захворювання хребта
 5. Застуда
 6. Бронхіт
 7. Гастрит
 8. Захворювання суглобів
 9. Усунення набряків
 10. Холецистит
 11. Захворювання органів малого таза
 12. Старіння шкіри
 13. Зайва вага
 14. Знижений імунітет
 15. Порушення нервової системи
 16. Поганий сон і апетит

Запишіться на прийом за телефоном 38 (032) 232-95-85 або заповніть форму On-line: Записатися на прийом

Як це працює?

В нашій шкірі є безліч нервових закінчень, потових і сальних залоз, лімфатичних вузлів. Всі вони допомагають організму захищатись від агресивного впливу зовнішнього середовища. Адже шкіра має здатність дихати, виділяючи катаболічні речовини, що регулюють температуру тіла. Але при цьому шкіра може стати вразливою та чутливою до зовнішніх факторів впливу.

Під час сеансу масажу Гуа-ша проводиться кількаразове зшкрябування із вразливих місць на тілі людини. При цьому білок шкіри буде виробляти гістамін та інші активні речовини, що сприяють відкриттю пор та їх очищенню. Навіть після першого сеансу у людини пришвидшується лімфообмін, кровообіг, збільшується регуляційна реакція судин, з організму виводяться токсини та шкідливі речовини.

Це буде помітно по слідах, що залишаються від масажу. Спочатку, одразу після завершення сеансу Гуа-ша, на тілі з’являється почервоніння шкіри, що є нормальному реакцією після будь-якого масажу.

Невдовзі на шкірі проступають багрові та темно-червоні плями у тим місцях, де спеціаліст користувався скребком. Це не гематоми, як може здаватись на перший погляд, адже не має розриву капілярів та судин. Але під дією скребка судини збільшують свою пропускну здатність, що дозволяє випустити з організму токсини.

Ці плями називаються «ша», або в народі «погана кров», і проступають вони переважно там, де в організмі є проблема. Таким чином токсини та отруйні речовини виводяться з організму. Плями ша хоч і виглядають досить страшно, проте не приносять болючих відчуттів та проходять за 1-3 дні. Як тільки плями зникають, це є показом для проведення наступного сеансу масажу. Плями будуть зменшуватись після кожного сеансу Гуа-ша, що означає зменшення застійних явищ. Після сеансу людина може відчувати легке поколювання та свербіння – це нормальна реакція організму.

Загалом існує три методи застосування скребку та впливу під час масажу Гуа-ша:

 • Се-гуа, або метод розсіювання – це швидкі рухи та інтенсивне натискання на шкіру
 • Бу-гуа – рухи повільні, із слабким натиском
 • Пінь-бу пінь-се – повільні рухи із сильним натиском на шкіру

Під час масажу покращуються обмінні процеси в шкірі, посилюється лімфовідтікання, за рахунок цього забирається набряк і зникає пов’язаний з цим больвий синдром, знімається м’язевий спазм, виводяться токсини та солі, тому шкіру очищають і протирають. Протягом  доби необхідно пити теплу воду, щоб забезпечити підвищення виведення токсинів з організму, та уникати контакту з водою протягом 6 годин після процедури.

Має значення все – швидкість проведення процедури, реакція організму на кожен доторк, сторона, якою масажист тримає скребок у руках. Навіть найдрібніша зміна буде по-іншому впливати на організм людини.

Особливе місце займає також масаж Гуа-ша стопи. Як відомо, на руках та ногах є безліч життєво важливих точок, що можуть робити чудеса з організмом при правильному впливі на них. Тому під час процедури Гуа-ша стопи можна досягUeти неабиякого ефекту для внутрішніх органів та організму в цілому.

Масаж «Ци-сюе-тон»

Масаж «Ци-сюе-тон» в народі ще називається вакуумним, банковим масажем. Це одна із зовнішніх лікувально-діагностичних процедур, що дозволяє оздоровлювати тіло, підвищити імунітет та спровокувати організм до самовідновлення.

Під час сеансу «Ци-сюе-тон» використовується пристрій «Чудо-банки». Вони збільшують циркуляцію крові в організмі та приводять до циркуляції енергії та її впливу на слабкі ділянки організму. Завдяки вакууму можна досягти максимального притоку крові до хворої ділянки тіла, що призводить до антивірусного та протизапального процесу.

Впливаючи банками на спеціальні точки акупунктури, активізується робота всіх внутрішніх органів, підвищується їх функціонування і як наслідок — ліквідується захворювання.

Масаж «Ци-сюе-тон» — це рефлекторний масаж, за допомогою якого здійснюється механічний вплив на зони, що мають зв’язок з різними внутрішніми органами і функціональними системами. Це і енергетичний масаж, який сприяє відновленню енергетичної рівноваги і гармонії в організмі. Крім того, подібний вакуумний масаж – це чудова діагностична процедура, адже по плямам ша на шкірі можна побачити проблемні зони людського організму.

Тому за допомогою вакуумного масажу «Ци-сюе-тон» можна вирішити найрізноманітніші захворювання.

Покази до застосування:

 1. Хвороби органів дихання: пневмонія, бронхіт, астма
 2. Серцево-судинні захворювання: гіпертонія, стенокардія тощо
 3. Неврологічні захворювання: невралгія, неврити та інші
 4. Біль і оніміння в м’язових тканинах плечей та шиї, відчуття тяжкості
 5. Проблеми в системі травлення
 6. Захворювання сечовивідних органів
 7. Гінекологічні захворювання
 8. Головні болі, вегето-судинна дистонія
 9. Ослаблення «чоловічої сили» та інші проблеми

Вакуумний масаж «Ци-сюе-тон» регулює кров’яний тиск, покращує пам’ять, сон, позбавляє від головного болю, знімає больові відчуття, зміцнює імунітет, покращує роботу дихальних органів, нормалізує кровообіг та роботу передміхурової залози, позбавляє від болю в суглобах, простудних захворювань, нормалізує роботу статевих органі , сприяє усуненню застійних явищ в організмі, нормалізує процеси обміну речовин, покращує стан шкіри, виводить токсини з організму, знімає психологічну і фізичну напругу, оздоровлює і омолоджує організм.

Нирковий масаж

Ще одним чудодійним способом зцілення організму, що пропонується в медичному центрі «Ехокор» є нирковий масаж. Він також ґрунтується на канонах китайської медицини, що є гарантом його екологічності та неінвазивності.

Даний догляд заснований на теорії китайської медицини у поєднанні з рослинними ефірними маслами виявляє вплив на акупунктурні точки, просочування ефірних масел через шкірні тканини в підшкірні капіляри і систему кровообігу, регулюють функції внутрішніх органів, живлять і змінюють здоров’я нирок.

Ниркові захворювання призводять до таких симптомів, як надмірна втомлюваність, зниження концентрації, постійні набряки, відчувається важкість тіла та постійне бажання прилягти. Також людина з проблемами нирок буде мати або постійні позиви до сечовипускання, або ж, навпаки, проблеми з цим.

Саме при таких симптомах на допомогу приходить нирковий масаж. Він активує роботу сечовидільної системи, покращує кровообіг в малому тазі, підвищує потенцію, виводить пісок та покращує роботу нирок. Нирковий масаж також чудово впливає на нервову систему, покращує імунітет, має неабиякий релаксуючий ефект.

Повноцінний курс масажу, що можна пройти в медичному центрі «Ехокор», допомагає зміцнити Ваш м’язовий корсет та покращить роботу нирок.

Масаж шийно-плечової ділянки «Декольте»

Масаж комірцевої зони та зони декольте – це необхідна процедура для кожної людини. По-перше, це дозволяє тримати цю делікатну зону в тонусі, шкіра буде завжди гарною та підтягнутою. Тому ця процедура і користується великою популярністю у жінок.

Проте, масаж шийно-плечової ділянки також показаний і в якості розслаблюючої  та тонізуючою процедури для чоловіків. Особливо він незамінний в тих ситуаціях, коли з певних причин неможливо провести сеанс загального оздоровчого, чи іншого масажу.

В умовах сучасного світу, коли людина постійно піддається різним фізичним навантаженням, стресам, має порушений режим харчування та сну, масаж комірцевої зони допоможе зняти перенапруження та стискання м’язів. Застійні явища та спазми у цій ділянці провокує виникнення остеохондрозу, головних болів, мігрені, блокує нормальне постачання кисню до мозку.

За допомогою сеансів масажу «Декольте» в медичному центрі «Ехокор» можна розігріти м’язи шиї та плечей, підняти тонус шкіри, збільшити приплив крові та зняти обмеження рухливості у шийному відділі хребта. Тому такий масаж буде корисний не лише для розбиття скупчень сольових відкладень, але й показаний при плечовій невралгії, неврозах, розладах сну, оніміннях кінцівок, стресах.

Крім китайського, робимо ще також:

 • класичний;
 • оздоровчий;
 • релаксуючий;
 • антицелюлітний;
 • баночний;
 • медовий;
 • лімфодренажний.