Антицелюлітні масажі

ЦелюлітЦелюліт вже давно визнаний хворобою, а не проблемою людей із зайвою вагою. Часто трапляється, що навіть жінка «в тілі» може позмагатись в рівності та пружності шкіри із стрункою молодою дівчиною, чи навіть підлітком.

Справа в тому, що целюліт не є наслідком ожиріння. Це структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що призводять до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища в жировій тканині, що приводять до її дистрофії. Фактично, целюліт – це порушення обміну речовин, в результаті якого закупорюються пори клітин і те, що повинно бути виведено з організму, залишається та проявляються на конкретних ділянках тіла.

Запишіться на прийом за телефоном 38 (032) 232-95-85 або заповніть форму On-line: Записатися на прийом

Під час утворення целюліту такі клітини групуються і утворюють в сполучній тканині тверді на дотик острівці. Вони блокують кровопостачання і лімфатичний відтік, що веде до накопичення жирових клітин. Якщо при цьому здавлюються нервові закінчення, виникають болісні відчуття. Крім того, целюлітні клітини мають властивість притягувати воду, викликаючи набряклість уражених ділянок.

Тому, якщо ви помітили перші ознаки целюліту, коли перші зрадницькі бугорки проступають над шкірою, негайно треба записуватись на курс антицелюлітного масажу.

Прийшов час подбати про себе і свою красу! Для цього потрібен досвідчений фахівець і грамотний підхід до проблеми. І саме це вам пропонує медичний центр «Ехокор». Спеціаліст медичного центру за допомогою мануальних технік відновлює обмінні процеси і кровообіг в тканинах, активізує лімфодренаж, запускає процеси очищення жирової тканини. І все це в поєднанні різних методик та практик, що підбираються індивідуально для кожної людини. Адже кожне тіло є інше,  а кожна проблема своєрідною.

Вже навіть після першого курсу правильного антицелюлітного масажу спостерігається:

  • Зменшення набряків,
  • Зниження ваги, обсягів тіла
  • Поліпшення структури і тонусу шкіри
  • Лінії тіла стають більш витонченими
  • Поліпшення настрою і самопочуття
  • Підвищується самооцінка і стресостійкість
  • Нормалізація ендокринної системи, гормонального фону

Дія антицелюлітного масажу

В першу чергу, целюліт – це проблема жінок. Справа в тому, що це пов’язано з наявністю у великій кількості жіночих гормонів, що напряму стосуються таких проблем, як целюліт. Тому й виникає ця підступна бугристість суто в жіночих зонах: руки, бедра, сідниці, живіт.

Мануальний антицелюлітний масаж може проводитися як вручну, коли спеціаліст задіює біологічно активні точки організму, так і з використанням спеціальних банок, термоактивних гелів, ефірних масел, меду, біоактивних приладів та інших засобів. Антицелюлітний масаж особливо ефективний у комплексі з обгортаннями, таласотерапією, гідромасажем, мезотерапією, лімфодренажними процедурами. Велику роль у боротьбі з целюлітом відіграють фізичні навантаження і відповідне харчування.

В залежності від зони впливу антицелюлітний масаж може бути загальним або локальним (масаж ніг, сідниць, живота). Загальний масаж комплексно впливає на стан судин, стимулює приплив і відтік лімфи, крові, покращує тонус шкіри і жирової тканини, коригує фігуру. Він може бути як ручним, так і баночним, в залежності від бажаного результату та глибини проблеми.

При проведенні такої процедури на ногах спеціаліст припрацьовує проблемні ділянки в області галіфе і внутрішніх частин стегон. Робота з цими зонами сприяє запобіганню утворення варикозних вузликів і набряків, зняття м’язової втоми, відчуття тяжкості і судом в ногах.

Вплив антицелюлітного масажу живота направлено на локальні жирові складки під пупком і в області талії. Подібні маніпуляції в зоні сідниць зміцнюють тонус сідничних м’язів, покращують рельєф і форму, усувають надлишки жирової тканини.

Баночний антицелюлітний масаж

У даному виді масажу застосовується спеціальна вакуумна банка. Результат досягається шляхом розрідження повітря в банці, після чого спеціаліст масажними рухами водить банкою знизу догори по рефлекторним ділянкам тіла та частинам, що мають ознаки целюліту. Таким чином, покращується кровообіг та лімфо дренаж в проблемних зонах, регулюються обмінні процеси.

Масажист проводить кожен сеанс баночного масажу дуже акуратно, щоб уникнути синців і почервоніння. Саме тому під час даного виду антицелюлітного масажу використовуються мінімальна кількість масел та олій.

Як відбувається сеанс антицелюлітного масажу?

Масаж, як спосіб боротьби з целюлітом, спрямований на покращення роботи кровоносної та лімфатичної системи. Саме тому всі рухи проводяться у напрямку до серця в чіткій послідовності. Загальний антицелюлітний масаж розпочинається з розмасажовування ніг, далі задіюються бедра, сідниці, живіт, руки.

Техніка масажу включає поєднання різних масажних практик – від постукувань та вібрації до поглажувань. Тривалість масажу буде залежати від ступені ураження целюлітом, проте один сеанс триває не менше години.

В певних моментах така процедура може викликати незначні больові відчуття. Це є абсолютно нормальною реакцією організму, оскільки відбувається вивільнення від целюліту нервових клітин.

Ефективний курс антицелюлітного масажу становить 10-15 сеансів по два рази на тиждень. Після завершення кожного сеансу рекомендується проведення лімфодренажних процедур та вживання великої кількості рідини для виведення шлаків та шкідливих речовин.