Медичний центр Ехокор змінив локацію

Ми переїхали на Угорську, 17. Наполегливо працюємо та забезпечуємо пацієнтам ще більше затишку та комфорту.  Медичний центр  Медичний центр «Ехокор» розширюється! У 2023 році ми прийняли рішення переїхати в приміщення з більшою площею, щоб організувати для відвідувачів медцентру найкращі умови.  У новій клініці пацієнтів очікують просторі приміщення зі свіжим світлим ремонтом, багато ніжного квіткового декору.…

Ми переїхали на Угорську, 17. Наполегливо працюємо та забезпечуємо пацієнтам ще більше затишку та комфорту. 

Медичний центр 

Медичний центр «Ехокор» розширюється! У 2023 році ми прийняли рішення переїхати в приміщення з більшою площею, щоб організувати для відвідувачів медцентру найкращі умови. 

У новій клініці пацієнтів очікують просторі приміщення зі свіжим світлим ремонтом, багато ніжного квіткового декору. Незмінно при вході вас вітають привітні адміністратори, а на консультацію та лікування очікують відповідальні та досвідчені лікарі. Процедури і діагностика надалі виконуються новітнім обладнанням, але зі ще більшим рівнем комфорту. 

Перелік послуг залишається таким же: УЗД, діагностика, лікування різного роду захворювань. Запис на прийом здійснюється за номером телефону, вказаним на головній сторінці сайту. 

Працюємо з понеділка по п’ятницю від 9:00 до 19:30. Чекаємо вас в новому приміщенні за адресою Угорська, 17. Будьте здорові! 

Рейтинг

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.