Дитяча психіатрія

Консультація

Запишіться на прийом за телефоном

або заповніть форму

Записатися на Онлайн консультацію

Викликати лікаря додому

Викликати лікаря додому

Зміст

ЛІКАРІ

Дворняк Леся Володимирівна

Опис

Психіка дитини суттєво відрізняється від дорослої, адже вона все ще перебуває на етапі формування. У своєму розвитку діти проходять ряд послідовних етапів, на кожному з яких формуються окремі психічні функції, необхідні для освоєння соціальних і поведінкових навичок життя в суспільстві. Якщо певна навичка або функція не сформувалися вчасно, це може спричинити проблеми надалі. Тому в дитячому віці важливо якомога раніше діагностувати психічні порушення, щоб вчасно скорегувати їх. Батькам важливо бути уважними, щоб якомога раніше помітити ознаки хвороби та звернутися до спеціаліста.

Дитячий психіатр займається діагностикою та психотерапевтичним та медикаментозним лікуванням психічних розладів у дітей, дає рекомендації щодо способів корекції порушень, необхідності в додаткових обстеженнях (електроенцефалограмі, МРТ та ін.) та допомоги інших фахівців (психолога, логопеда, дефектолога) ін.

Деякі з основних розладів, з якими працюють дитячі психіатри, включають:

  • Розлади аутистичного спектра (ASD) включають аутизм, синдром Аспергера та інші стани, які впливають на соціальні навички та комунікацію.
  • Синдром дефіциту уваги та гіперактивності, який проявляється у складнощах з концентрацією уваги, імпульсивністю та гіперактивністю.
  • Депресивні та тривожні розлади, а саме робота з дітьми, які можуть стикатися з емоційними та психічними проблемами, такими як депресія, надмірна тривожність, фобії та панічні атаки.
  • Поведінкові порушення: проблеми з контролем агресії, деструктивністю та інші проблеми з керуванням власною поведінкою.
  • Порушення, пов’язані з прийомом їжі: анорексія, булімія та інші розлади харчування, які можуть виникнути у дитинстві та підлітковому віці.
  • Патології афективного спектра, зокрема біполярний розлад та інші.
  • Розлади сну та енурез.

Як проходить консультація у дитячого психіатра у Львові?

Для початку важливо зазначити, що прийом у дитячого психіатра відбувається лише за присутності батьків або опікунів дитини, адже мова йде про неповнолітнього.

Перший прийом завжди починається з бесіди, де лікар запитує про наявну проблему, також може ставити питання, щодо дитинства, особливостей розвитку та поведінки дитини, атмосфери в сім’ї та школі.

Для того, щоб провести кваліфіковану діагностику та встановити попередній діагноз, лікар використовує тестування, опитувальники та діагностичні шкали. За потреби лікар може призначити додаткове обстеження: лабораторні аналізи, МРТ головного мозку, ЕЕГ).

Важливо розуміти, що психічні порушення у дитини часто уточнюються шляхом тривалого спостереження і можуть не обмежитися однією консультацією у спеціаліста.

Після проведення повної діагностики лікар зможе точно встановити характер патології та поділиться своїми висновками та діагнозом з батьками чи опікунами. Він вичерпно відповість на всі питання, що цікавлять рідних, детально розповість про діагноз та можливі варіанти його терапії. Після цього обговорюються можливі причини виникнення захворювання, розробляються рекомендації щодо подальшого лікування та підтримки.

За потреби, дитячий психіатр розробляє індивідуальний план лікування дитини, який може включати психотерапію та медикаментозне лікування. Крім того, батькам надається інформація про те, які кроки слід прийняти для підтримки здоров’я дитини.

Записатися на первинну консультацію до дитячого психіатра у Львові можна в медичному центрі «Ехокор». Ми гарантуємо професійний сучасний підхід до терапії, дбайливе та коректне ставлення до дитини та цілковиту анонімність. Записатися на прийом можна за контактними номерами телефонів.

3.9/5 – (13 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.