Гінекологія та акушерство

Консультація

Запишіться на прийом за телефоном

або заповніть форму

Записатися на Онлайн консультацію

Зміст

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Гінекологічний огляд600 грн.
Аспіраційна біопсія біометрію (Пайпель, біопсія)2000-2500 грн.
Введення внутрішньо маткової спіралі (без вартості спіралі)1200 грн.
Видалення спіралі1200-1500 грн.
Введення внутрішньоматкової спіралі “мірена”4000-4500 грн.
Тест на вагітність100 грн.
Забір мазка на флору100 грн.
Забір мазка на цитологію100 грн.
Встановлення вагінального тампону маткового кільця300 грн.
Біопсія шийки матки550 грн.
Консультація гінеколога800 грн.
Вторинна консультація вузького спеціаліста600 грн.

Опис

Жіночий організм – дуже чутливий до стресів, тривог, надмірних навантажень. Саме тому важливо піклуватися про його здоров’я до того, як він почне давати сигнали про серйозні порушення. Важливо пам’ятати, що патологічні процеси в репродуктивній системі часто протікають безсимптомно і проявляються лише на пізніх етапах, коли їх лікування стає ускладненим або й неможливим.

Саме тому ВООЗ радить проходити профілактичний огляд у гінеколога раз на рік, щоб запобігти розвитку патологій або виявити та усунути їх на ранніх стадіях. На жаль, багато жінок нехтують цією рекомендацією через страх, сором’язливість, власний негативний досвід чи досвід своїх родичок та подруг.

Хорошим варіантом у такому випадку є приватний гінеколог, який забезпечить комфортні умови до огляду та турботливе ставлення до пацієнтки, не ставитиме некоректних запитань, натомість детально розкаже про свої дії та отримані результати.

Що включає консультація приватного гінеколога у Львові?

Приватний лікар гінеколог у Львові може надавати досить різнопланові послуги, залежно від того, з яким саме запитом ви прийшли, зокрема:

·   безпосередньо консультація лікаря;

·   гінекологічний огляд на кріслі;

·   біопсія шийки матки та забір інших матеріалів для проведення лабораторних аналізів, включно з їхньою розшифовкою;

·   розробка схеми лікування для ЗПСШ та інших патологічних станів репродуктивної системи жінки;

·   корегування менструального циклу (нерегулярні, болючі менструації, затримка);

·   допомога при клімаксі;

·   допомога з підбором гормональних контрацептивів;

·   планування та ведення вагітності.

Звичайно, це не повний перелік напрямків, у яких працює лікар гінеколог. Крім того, за необхідності він може направити пацієнтку до інших вузькопрофільних спеціалістів.

Як відбувається консультація гінеколога?

Будь-яка консультація у гінеколога починається з того, що лікар уважно вислуховує ваші скарги. Крім того, спеціаліст може поставити декілька запитань, наприклад:

·   Коли з’явились перші менструації, яка тривалість циклу?

·   Чи живете активним статевим життям?

·   Чи використовуєте контрацептиви та які саме?

·   Чи була вагітність та пологи?

·   Чи приймаєте якісь ліки?

Всі ці питання є абсолютно нормальними, адже допомагають лікарю гінекологу краще побачити всю клінічну картину. Саме тому важливо бути максимально відвертою та пам’ятати, що вся сказана вами інформація є конфіденційною та не покине межі кабінету.

Наступним етапом є огляд на гінекологічному кріслі та забір мазків для подальшого лабораторного аналізу. Важливо відмітити, що всі маніпуляції проводяться стерильними одноразовими інструментами.

За необхідності лікар гінеколог скерує вас на УЗД молочних залоз та органів малого тазу, які теж необхідно проходити з профілактичною метою не рідше, ніж 1 раз на 12 місяців.

Схема подальшого лікування, якщо таке необхідно, розробляється лікарем після отримання всіх результатів обстеження, на повторній консультації.

Як підготуватися до гінекологічного огляду на кріслі?

Лікарі гінекологи говорять про те, що оптимальним часом для гінекологічного огляду, а також УЗД є 3-5 день після закінчення місячних. Однак, якщо ви маєте скарги: біль та іншій неприємні відчуття, не варто чекати саме цього дня, зверніться до лікаря якнайшвидше. НЕ потрібно відкладати візит до лікаря, якщо:

·   з’явився біль чи інші неприємні відчуття внизу живота на будь-якому етапі менструального циклу;

·   з’явилися виділення з піхви, які мають специфічний запах або нетиповий колір, турбує свербіж;

·   ви відчуваєте біль або дискомфорт під час або після статевого акту, з’явилась кровотеча.

Варто відкласти візит до гінеколога мінімум на два тижні, якщо ви приймали антибіотики, протигрибкові чи гормональні препарати. Обмежити сексуальне життя за три дні до прийому у лікаря гінеколога.

Щодо особистої гігієни, то достатньо буде звичайного душу перед відвідуванням лікаря, не потрібно використовувати спринцювання, це спотворить результати обстеження.

Переваги консультації гінеколога в медичному центрі «Ехокор»

Медичний центр «Ехокор» у Львові у своїй роботі використовує лише доказову базу та сучасне обладнання. Тож, записавшись на консультацію до гінеколога, ви отримаєте:

1. Диференційну діагностику на базі сучасного надчутливого обладнання, яке допоможе побачити найдрібніші структурні зміни у органах та тканинах. Раннє виявлення патології дозволить легко усунути проблему.

2. Надточні результати аналізів. Ми співпрацюємо з однією з найкращих лабораторій Львова, якій довіряють тисячі лікарів та пацієнтів. Саме тому у точності отриманих результатів ми ніколи не сумніваємось. До того ж результати будуть доступні максимально швидко.

3. Доказова медицина. В своїй роботі ми використовуємо лише доказові протоколи лікування, які довели свою ефективність та активно використовуються за кордоном. Ми впевнені в препаратах та процедурах, які призначаємо пацієнткам. Крім того, наші лікарі гінекологи завжди доносять інформацію зрозумілою та доступною мовою, щоб у пацієнтки не залишилось жодних сумнівів чи страхів.

4. Зручність. «Ехокор» – це великий медичний центр, де зосереджені всі необхідні ланки. Тут ви не лише зможете отримати кваліфіковану консультацію гінеколога, а й пройти УЗД, здати необхідні аналізи або ж відвідати вузькоспеціалізованого фахівця, наприклад, ендокринолога.

5. Психологічний комфорт. Наш пріоритет – це турбота про кожну пацієнтку. Ви можете бути впевнені, що на прийомі у лікаря вам буде максимально комфортно, а вся розмова буде виключно конфіденційною, які отримані результати обстежень.

6. Професійний супровід. Лікар-гінеколог медичного центру «Ехокор» буде на зв’язку протягом всього процесу лікування чи супроводу вагітності, буде моніторити ваш стан, відмічаючи найменші зміни, щоб терапевтичний процес був ефективним.

Попіклуйтесь про своє здоров’я вже зараз прийдіть на профілактичний огляд до лікаря гінеколога у медичний центр «Ехокор». Ми гарантуємо професійність, комфорт та конфіденційність. Записатися на консультацію можна за контактними номерами телефонів на сайті.

4.9/5 – (38 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Задайте ваше питання

Задати питання лікарю

ВІДГУКИ

Додайте ваш відгук

Дивитись ще відгуки Додати відгук

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.