Кардіологія

Зміст

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Електрокардіограма (ЕКГ) без трактування результату250 грн.
Електрокардіограма (ЕКГ) з трактуванням результату300 грн.
Велоергометрія900 грн.
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) -1 доба850 грн.
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) -2 доби1400 грн.
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) -3 доби1850 грн.
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 4 доби2400 грн.
Добове моніторування ЕКГ з трактуванням результату (холтер) 5 діб3900 грн.
Добовий моніторинг АТ600 грн.
Кардіологічний пакет №1 консультація, електрокардіограма, ехокардіограма1600 грн.
Кардіологічний пакет №2 консультація, електрокардіограма950 грн.
Консультація кардіолога800 грн.
Виїзна консультація кардіолога2500 грн.

ЛІКАРІ

Огірко Олесь Богданович

Опис

Вступ

На сьогоднішній день патології серця є досить поширеною та небезпечною проблемою, що стосується не лише людей старшого віку, а й діагностується у молоді. Це викликано в більшості випадків вродженими вадами серцево-судинної системи, проте велика кількість людей звертається із захворюваннями, спричиненими поганою екологією, способом життя людини та іншими зовнішніми факторами.

Робота лікаря-кардіолога є надзвичайно важливою та відповідальною, так як вона спрямована на визначення і усунення причин розвитку захворювання, пов’язаного із серцево-судинною системою. Чим швидше патологія буде виявлена та діагностована, тим більше шансів позбутись недугу до того, як він переросте у щось серйозніше та хронічне.

Серцево-судинні захворювання

Серцево-судинні захворювання представляють групу патологічних станів, що вражають серце і кровоносні судини, погіршуючи їх функціональний стан. Зокрема, це такі захворювання, як:

 • Серцева недостатність
 • Порушення серцевого ритму або аритмії
 • Вади серця, в тому числі вроджені
 • Захворювання серцевого м’яза (кардіоміопатії)
 • Захворювання перикарда
 • Захворювання аорти та синдром Марфана
 • Судинні захворювання (захворювання кровоносних судин)

Медичний центр «Ехокор» одним з основних напрямків своєї діяльності задекларував ефективну та сучасну кардіологію у Львові. Діагностичне обладнання кабінету кардіолога центру дає можливість ефективно проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо під час прийому пацієнта, що дозволяє значно скоротити час на визначення причин захворювання серцево-судинної системи.

Насамперед спеціаліст медичного центру проводить дослідження на основі об’єктивних критеріїв (огляд, розпитування пацієнта про спосіб життя, шкідливі звички тощо). При потребі буде записано електрокардіограму (ЕКГ). Також кардіолог центру «Ехокор»,  при наявності показів, або із скринінговою ціллю, запропонує провести Ехокардіографію (ЕХО серця, або ультразвукове обстеження серця),  щоб своєчасно визначити причини виникнення патологій. Саме завдяки цьому підходу, діагностування дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику.

Саме такий прогресивний підхід і застосовує медичний центр «Ехокор», що являє собою лікувально-діагностичний центр з відповідним обладнанням. Завдяки команді спеціалістів різноманітного профілю діагностування відбувається на високому рівні та із залученням життєво важливого досвіду, що дозволяє точно та професійно визначити причину виникнення хвороби.

Визначення скарг та звернення до кардіолога

Кардіолог медичного центру «Ехокор» у Львові займається виявленням різноманітних захворювань та їхнім консервативним лікуванням. Він  визначить патологічні зміни серцевої діяльності ще на ранніх етапах захворювання, що ефективно впливає на процес одужання.

Необхідно знати, що при виявленні хоча б однієї з скарг, таких як:

 • гостра біль за грудиною,
 • підвищене серцебиття,
 • перебої в роботі серця,
 • дискомфорт або слабість,
 • болі в області серця, які виникають під час навантаження

необхідно одразу звернутись до кардіолога, так як відтягування або самолікування може призвести до ускладнень.

Індивідуальних підхід, професійність та використання новітніх технологій та розробок в області кардіології – це саме те, що медичний центр «Ехокор» пропонує своїм пацієнтам.

4.8/5 – (42 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

В чоловіка часто є напади стенокардії. Що робити?
Добрий день. Почати з комплексного обстеження серця: ЕКГ, ЕХОКГ, консультація кардіолога. Після консультації буде прийнята тактика, що робити дальше. Це можуть бути додаткові обстеження: велоергометрія, коронароангіографія. Або ж призначено лікування чи огляди додаткових спеціалістів.
Добрий день, батька турбує  інтенсивний стискаючий біль за грудиною, що віддає у ліву лопатку. Що варто обстежити?
Добрий день. Потрібно негайно записати електрокардіограму і показати кардіологу, оскільки це може бути приступ стенокардії, який може призвести до інфаркту міокарда.
Прошу допомоги. Судинна сітка, набряки і підвищений тиск. Після пологів, з’явилось ці симптоми. Ваги надмірної немає, швидко схудла. Але скарги не пройшли.
Добрий день. Рекомендовано УЗД судин ніг, загальний аналіз сечі, аналіз крові на гормони щитоподібної залози, сечовина, креатинін. Також щоденник тиску (ранок і вечір). З цими даними на консультацію до лікаря-кардіолога.
Добрий вечір. Проблема в тому, що серце так б’ється, що ледь не вистрибне. Створює страшний дискомфорт. УЗД серця в межах норми.
Добрий день. Це може бути як і звичайна тахікардія, так і різні види аритмій, що можуть бути потенційно небезпечні. Рекомендовано записати електрокардіограму та проконсультуватися в кардіолога.
Лікарю, вітаю. Задишка турбує вже місяць, головний біль і блідість. І водночас перепади тиску. Почав міряти, то низький, то високий. Як бути? До кого звертатись?
Добрий день. Рекомендовано здати загальний аналіз крові, регулярно міряти артеріальний тиск, хоча б декілька днів (зранку і ввечері) і вести щоденник. З результатами аналізів і щоденником тиску прийти на консультацію лікаря-кардіолога.
Добрий день. Останні дні зауважив різке стискання серця, в той час не можу вдихнути кілька секунд. Думав, що то на основі стресу, але зараз ніби все спокійно. А такі випадки почастішали. Що це може бути?
Добрий день, швидше за все – це міжреберна невралгія, неврологічна проблема, що потребує консультацію лікаря-невропатолога і не несе загрози життю. Проте не можна виключити і психосоматики. Рекомендовано консультацію лікаря-терапевта.
На дільницю сімейної медицини звернувся пацієнт із скаргами на інтенсивний стискаючий біль за грудиною, що віддає у ліву лопатку. Медсестра заспокоїла хворого, дала під язик нітрогліцерин, викликала лікаря. До якого дослідження слід підготувати пацієнта з метою підтвердження діагнозу? 
Добрий день. Обстежити серце однозначно краще комплексно! УЗД серця – це чудовий та обов’язковий метод дослідження, але він не дасть відповіді на всі питання. Якщо біль під час фізичних навантажень, то одним із обов’язкових методів дослідження будуть холтер ЕКГ або велоергометрія (ВЕМ) – дослідження під навантаженням.
У хворого напад стенокардії. Який найпростіший фізіотерапевтичний метод Ви використаєте?
Добрий день. Обстежити серце однозначно краще комплексно! УЗД серця – це чудовий та обов’язковий метод дослідження, але він не дасть відповіді на всі питання. Якщо біль під час фізичних навантажень, то одним із обов’язкових методів дослідження будуть холтер ЕКГ або велоергометрія (ВЕМ) – дослідження під навантаженням.

Задайте ваше питання

Дивитись більше питань-відповідей Задати питання лікарю

ВІДГУКИ

Додайте ваш відгук

Дивитись ще відгуки Додати відгук

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.