Отоларингологія

Консультація

Запишіться на прийом за телефоном

або заповніть форму

Записатися на Онлайн консультацію

Зміст

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Консультація отоларинголога, к.м.н. із ендоскопічним обстеженням носа та отоскопією800 грн.
Проміжна консультація отоларинголога, к.м.н. із контролем лікування (протягом 1 тижня від останньої консультації)600 грн.
Туалет ЛОР органів200 грн.
Знечулення/обробка ЛОР органів лікарськими засобами200 грн.
Усунення сірчаного корка з зовнішнього слухового проходу400 грн.
Продування слухових труб по Політцеру200 грн.
Забір матеріалу для цитологічного дослідження з ЛОР органів100 грн.
Пневмомасаж барабанної перетинки (1 процедура)200 грн.
Пневмомасаж барабанної перетинки (курс лікування 5 сеансів)600 грн.
Пневмомасаж барабанної перетинки (курс лікування 10 сеансів)1000 грн.
Промивання аттика400 грн.
Видалення стороннього тіла з ЛОР органів І-ІІ ступеню складності (під час консультації)900 грн.
Репозиція кісток носа І-ІІ ступеню складності із передньою тампонадою2000 грн.
Хірургічна обробка ран ЛОР органів І-ІІ ступеню складності800 грн.
Тампонада носа І-ІІ ступеню складності (з введенням тампонів по типу Merocel у одну половину носа)1000 грн.
Тампонада носа І-ІІ ступеню складності (з введенням тампонів по типу Merocel у обидві половини носа)2000 грн.
Пункція паратонзилярного простору із місцевим знечуленням (під час консультації)1000 грн.
Розкриття абсцесів/фурункулів ЛОР органів (під час консультації)1000 грн.
Дренування порожнини абсцесу (гематоми) ЛОР органів після розкриття800 грн.
Ревізія (огляд, перев’язка) після розкриття абсцесу400 грн.
Накладання швів400 грн.
Зняття швів350 грн.

ЛІКАРІ

Крук Мирослав Мирославович

Опис

У кожного з нас хоча б раз в житті боліло горло, закладало носа чи вухо. Це взагалі «улюблені» сезонні захворювання кожного з нас. Не дивно, що лікар-отоларинголог (ЛОР) – це один з найбільш затребуваних спеціалістів. За даними статистики на прийомі у ЛОРа хоча б раз побувало близько 70% жителів планети.

Отоларингологія – це галузь медицини, що займається діагностикою та лікуванням хвороб горла, гортані, носа та вух, а також працює з порушеннями слуху, нюху та голосу.

Коли варто звернутися на консультацію до ЛОРа?

·   ви відчуваєте біль в горлі, вам важко ковтати та їсти. Отоларинголог займається лікуванням гострих та хронічних запалень горла та гортані (тонзиліти, фарингіти, ларингіти);

·   протягом довгого часу не минає нежить, вам важко дихати або ви відчуваєте надмірну сухість у носі, горлі. Разом з алергологом ЛОР також займається лікуванням алергічного риніту;

·   часті носові кровотечі теж є приводом звернутися до спеціаліста;

·   є закладеність, біль, шум у вухах, нетипові виділення з вушного каналу, свербіння;

·   ви помітили, що з часом у вас погіршується слух або він раптово зник після перенесеної хвороби, підвищення артеріального тиску чи травми вуха;

·   спостерігається осиплість, зміна або втрата голосу;

·   виник дискомфорт, біль, печіння в зоні перенісся;

·   у вухо, ніс чи горло потрапив сторонній предмет;

·   вас або ваших близьких турбує ваше хропіння під час сну.

Крім того, у разі наявності медичних показань, лікар-отоларинголог зможе видалити піднебінні мигдалики, глотковий мигдалик, поліпи чи кисту приносової пазухи. А також провести хірургічну корекцію носової перегородки.

На жаль, більшість з нас нехтують професійною консультацією лікаря-отоларинголога і за наявності слабких симптомів займаються самолікуванням вдома за допомогою “народних” методів, рекомендацій Google. Досить часто це призводить до серйозних ускладнень. Бережіть своє здоров’я, звертайтесь до фахівця одразу. Наприклад, можна записатися на прийом до лікаря отоларинголога у Львові в медичному центрі «Ехокор».

Консультація лікаря-отоларинголога у Львові

Оптимальним буде, якщо ви запишетеся на прийом до лікаря за перших ознак хвороби. У такому випадку лікар отоларинголог проведе огляд, оцінить патологічні зміни та призначить ефективне та доказове лікування ще на ранніх етапах.

Будь-яка консультація отоларинголога починається з вислуховування скарг пацієнта та візуального огляду. Під час обстеження лікар може застосовувати шпатель, носове дзеркало, ендоскоп, вушну лійку. У разі необхідності отоларинголог може призначати додаткові обстеження, серед них: лабораторні аналізи, ендоскопія, риноцитограма, аудіометрія, КТ, МРТ. Чи ж направити до суміжного спеціаліста, наприклад, алерголога чи терапевта.

У медичному центрі «Ехокор» використовуються лише доказові методи лікування та сучасне обладнання. На базі центру ви зможете всі необхідні обстеження, зекономивши час та отримавши кваліфіковану допомогу спеціаліста. Також наш лікар працює з дітьми різного віку, ми знаходимо підхід до кожного маленького пацієнта. Записатися на прийом до ЛОРа можна на сайті медичного центру за контактними номерами телефонів. Піклуйтеся про своє здоров’я вже сьогодні.

4.9/5 – (28 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Заклало ніс, які краплі порадите?
«Закладеність» носа є класичним симптомом гострого риносинуситу (запалення носа та приносових пазух). З безрецептурних засобів до носа слід виділити дві великі групи: судинозвужуючі краплі та сольові розчини. Нажаль, в нас багато людей зловживають судинозвужуючими краплями до носа, що часто призводить до медикаментозної залежності, а у дітей молодшого віку може бути причиною госпіталізації у відділення невідкладної терапії (реанімаційне відділення). Сольові розчини краще себе зарекомендували при хронічних процесах. Тому, згідно міжнародних рекомендацій – EPOS 2020 (Європейський погоджувальний документ щодо лікування риносинуситу та поліпів носа) для розблокування носа я рекомендую парацетамол (ацетамінофен) у таблетках (сироп/ректальні свічки дітям) для системного прийому, як засіб що з найвищим ступенем доказовості знімає обструкцію носа та ринорею.
Якщо погіршився слух, які краплі порадите?
Наше вухо складається із звукосприймаючої та звукопровідної систем. До типових процесів у вусі, що призводять до зниження слуху відносять: сірчаний корок (зовнішнє вухо), гострий середній отит (середнє вухо), гострий тубоотит (сальпінгіт)/аероотит (середнє вухо), сенсоневральна приглухуватість (внутрішнє вухо), і в умовах війни – акубаротравма (середнє і внутрішнє вухо, кіркові центри ЦНС). Кожне з перелічених станів потребує іншого лікування. Тому перед початком лікування варто проконсультуватись із спеціалістом.
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи треба капати до вуха краплі, якщо воно почало боліти? Усе життя вважала що треба, але колежанка недавно сказала що ні.
Дякую за запитання. Наше вухо ділиться на три частини – зовнішнє, середнє і внутрішнє. Більшість крапель до вуха застосовуються тільки при запаленні зовнішнього вуха і можуть бути небезпечні для внутрішнього (призвести до загибелі рецепторів та втрати слуху), або шкідливі для середнього, навіть якщо вони відпускаються без рецепту. Тому перед початком лікування варто проконсультуватись із спеціалістом.

Задайте ваше питання

Задати питання лікарю

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.