Лабораторія сну

Консультація

Запишіться на прийом за телефоном

або заповніть форму

Записатися на Онлайн консультацію

Зміст

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Діагностика храпу, апное (зупинка дихання в сні) вдома/в медичному центрі3500/4300 грн.
Діагностика храпу, апное (зупинка дихання в сні) вдома/в медичному центрі з пільгами – 20%2900/3500 грн.
Діагностика храпу, апное (зупинка дихання в сні) вдома/в медичному центрі для військових2500/3500 грн.
Консультація сомнолога900 грн.
Вторинна консультація сомнолога700 грн.
Діагностика храпу, апное + дмат3900 грн.
Полісомнографія+підбір CPAP11900 грн.
Полісомнографія9800 грн.
Полісомнографія повторна/ контрольна для військових7500 грн.

Опис

Що таке сомнологія?

Сомнологія – це галузь медицини, яка вивчає фізіологічні основи сну, типи розладів сну та ефективні методики їхнього лікування. Відповідно сомнолог – це лікар, що має відповідну медичну спеціалізацію та кваліфікацію у сфері фізіології та психології сну. Цей факт якісно відрізняє його від значної кількості пропозицій в інтернет-пошуку від медичних центрів та зовсім фантастичних пропозицій та методик від звичайних людей або сумнівних фірм.

Досягнення медичного центру «Ехокор» в галузі сомнології

На цей час медичний центр «Ехокор» та ГО «Інститут розладів сну та психотравматичних розладів» в кооперації із центром сомнотерапії Оксани Волошиної – єдині в Україні пропонують замкнутий цикл лікування розладів сну та кошмарів. Ми перші на заході України маємо полісомнограф. Наше обладнання повністю відповідає стандартам AASM (американська асоціація медицини сну). Виробник: SOMNOmedics GmbH, Німеччина (полісомнографія).

Медичний центр «Ехокор»:

·   є співзасновником Міжнародної спеціалізованої, сертифікованої програми «Сон. Стрес. Психологічна травма» за новою спеціалізацією «Сомнотерапевт»  в медицині та психології сну, яка дає змогу ділитися нашими знаннями з колегами;

·   є співзасновником та учасником Інституту сну, як платформи для науковців та практиків з лікування розладів сну, що об’єднує міжнародних експертів з розладів сну та кошмарів та Асоціацію медицини та психології сну в Україні;

·   використовує в роботі сертифіковану університетську програму, що пройшла експертизу в  таких університетах: УКУ (Україна, Львів)та Париж Декарт (Франція, Париж);

·   запропонував Єдиний протокол з лікування розладів сну та кошмарів;

·   брав участь у створенні Єдиної комісії з етики та доброчесності,  Єдиної експертної комісії та Єдиного реєстру фахівців з порушень сну в медицині та психології в Україні;

·   брав участь у розробці щоденнику сну у трансдіагностичному, міждисциплінарному підході;

·   брав участь у величезній кількості досліджень та розробці Методу Інтегрованої Сомнотерапії (МІС), який дає значний відсоток позитивних результатів лікування посттравматичних розладів сну та кошмарів (дослідження методу тривають).

В чому особливість лікування розладів сну в Ехокор?

Лабораторія сну на базі медичного центру «Ехокор» розробила унікальні методики лікування розладів сну, які об’єднали повний спектр спеціалістів і обладнання.

Алгоритм роботи нашого центру наступний:

1. При потребі пацієнт з розладами сну оглядається лікарем-сомнологом та психологом, який має сертифікат «сомнотерапевт» або «консультант з порушень сну».

1а. Якщо в результаті огляду виявлені та підтверджені психологічні причини розвитку розладу, після встановлення нічного психологічного діагнозу, з пацієнтом працюють психологи-сомнотерапевти за загальним або індивідуальним протоколом первинної інтервенції лікування посттравматичних розладів та кошмарів.

1б. Якщо психологічних чинників, що впливають на якість сну, не виявлено, пацієнту проводиться полісомнографія, за результатами якої розробляється подальший алгоритм лікування, наприклад, лікування апное, ведення лікарем-психіатром, іншими вузькопрофільними спеціалістами. У випадку, коли в анамнезі пацієнта наявні встановлені медичні чи психіатричні діагнози, сомнолог та лікар вузького профілю, працюють разом за спільною синтезою (своєрідний протокол ведення пацієнта).

Якщо було діагностовано апное важкого ступеню, ми підбираємо та налаштовуємо CPAP-апарат в стінах нашого центру. Обладнання для підбору CPAP-апарату : prismaLAB,  Löwenstein Medical Technology GmbH, Німеччина (апное, хропіння).  CPAP-терапія – це один з найефективніших методів лікування хропіння та апное різного ступеня тяжкості у світі. В її основі лежить безперервний позитивний тиск на дихальні шляхи, що забезпечує організм достатнім рівнем кисню. Також за потреби пацієнта огляне ЛОР-спеціаліст та лікар-стоматолог.

Записатися на первинну консультацію в лабораторію сну на базі медичного центру «Ехокор» ви можете на сайті або за контактними номерами телефонів. Попіклуйтеся про свій здоровий сон, зверніться по допомогу до кваліфікованих спеціалістів!

4.8/5 – (51 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.