Патронаж новонародженої дитини

Цілком нормально, що після народження дитини у матері, та й батьків загалом, виникає безліч запитань стосовно правильного догляду за новонародженим. Багато хто намагається самостійно впоратись з проблемами, що виникають в процесі догляду за малюком, набиваючи власні гулі або орієнтуючись на досвід бабусь, мам, подруг. І дарма, адже відповісти на всі ваші наболілі питання, вирішити ваші повсякденні дрібні проблеми з дитиною зможе досвідчений педіатр, такий як в медичному центрі «Ехокор». Лікар має вагомий стаж роботи в медичних установах та в якості сімейного лікаря та надає професійні консультації стосовно правильного догляду за новонародженими дітьми.Патронаж новонародженого

Патронаж новонароджених дітей – це новий напрямок діяльності медичного центру «Ехокор». Ви разом з малюком можете відвідати наш заклад або можна просто замовити послугу «Виклик педіатра додому».

Молодим мамам варто знати, що щоденний кваліфікований огляд необхідний дитині в перші десять днів її життя.

Перший прийом лікаря має відбутись на третій день після виписки з пологового будинку. Педіатр оглядає дитину і пересвідчується в належному стані її здоров’я та доброму самопочутті. Він оглядає стан слизових дитини, її пупка, тім’ячка, прощупує животик.

Які послуги по догляду за новонародженою дитиною надає педіатр центру Ехокор?

Догляд за новонародженою дитиною – це не лише правильне годування та гігієнічні процедури, а й безліч, на перший погляд незначних, дрібниць, які створюють комфорт та затишок для малюка.

Відвідавши ваш дім, крім огляду дитини, педіатр проконсультує вас стосовно того, як правильно:

 • переодягати, тримати, колисати дитину, правильно сформувати у неї режим дня;
 • купати малюка, чистити йому вушка та носик, обстригати нігтики, протирати оченята;
 • прикладати дитину до грудей, годувати її груддю та з пляшечки;
 • вибирати соски, пляшечки, одяг, взуття, підгузки для дитини;
 • доглядати за дитячою кімнатою: прибирання, режим провітрювання;
 • робити масаж та фізкультурні вправи, які необхідні для нормального розвитку малюка;
 • розпізнавати тривожні сигнали, які подає маля: безпричинний плач, незвичайна поза, неспокій. Це дасть змогу батькам вчасно звернутись до фахівця по допомогу.
Запишіться на прийом за телефоном 38 (032) 232-95-85 або заповніть форму On-line: Записатися на прийом

Не обділяє своєю увагою педіатр і маму маленької дитини. Так лікар медичного центру «Ехокор» консультує стосовно:

 • правильного годування груддю та зціджування молока, масажу грудей;
 • збалансованого раціону: необхідних та небажаних продуктів харчування;
 • відновлювальної фізкультури;
 • правильного підбору білизни та інше.

Перші дні і тижні, проведені з новонародженим, можуть бути цікавими, якщо батьки вміють правильно доглядати за малюком. Відповідальність за дитину для багатьох молодих пар здається надзвичайно важким завданням. Саме патронаж новонародженої дитини допоможе таким батькам впоратися з усіма труднощами, які можуть виникнути в процесі росту і розвитку вашої дитини, навчить розуміти її бажання і потреби. Якнайшвидше увійти в роль люблячих і досвідчених батьків допоможе вам медичний центр «Ехокор». Звертайтесь.