Про медичний центр

«Без здоров’я і мудрість незавидна, і мистецтво бліде, і сила в’яне, і багатство без користі, і слово без сили» (Герофіл).

Здоров’я – це поєднання багатьох факторів та чинників. Це і повноцінне харчування, і правильний спосіб життя, і здоровий сон та відпочинок, і позитивне мислення і т.д.

Наш центр є багатопрофільним і унікальним в своєму роді. Ми об’єднали різноманітних висококваліфікованих спеціалістів та методи обстеження і діагностики. Ми візьмемо Вас під свою опіку від самого початку (збалансуємо харчування, скоригуємо спосіб життя). Підтримаємо і виведемо на шлях до здоров’я якщо Ви вже захворіли. Відновимо Ваші сили, якщо Ви вже перенесли хворобу. Врегулюємо Ваш сон і спробуємо зцілити душу. «Не можна лікувати тіло, не лікуючи душу» (Сократ).

На жаль, на даний час, в нашій країні ситуація в державній медицині далеко не ідеальна. Часто пацієнти не звертаються до фахівців, так як усвідомлюють, що записатися до лікаря на прийом – це ціла проблема. Після цього належить тривале очікування в черзі. А якщо врахувати, що за рекомендаціями МОЗ час, який лікар повинен витрачати на одного пацієнта (для розпитування, огляду, заповнення документації, направлення на аналізи, розклад схеми лікування) надзвичайно мізерний – стає зовсім страшно. Навіть якщо лікар дуже хороший фахівець, чи зумієте Ви отримати кваліфіковану допомогу? А якщо потрібні будуть додаткові діагностичні методи дослідження? Вам дадуть талончик на УЗД – діагностику, яку ви зможете пройти через тиждень! Навряд чи вас це влаштує.

В даний час з’явилася приватна медицина, яка є гарною альтернативою для людей, що цінують своє здоров’я, час, а поряд з цим отримують якість і зручність надаваних послуг. До лікаря в наш медичний центр можна записатися на фіксований час, що виключить тривале очікування в черзі. На первинну консультацію йде близько 40 хвилин, що дозволяє лікарю докладно розпитати пацієнта і провести детальний огляд. Якщо необхідно, за направленням лікаря, в медичному центрі можна пройти додаткові методи обстеження.

В кожної людини в житті виникають проблеми зі здоров’ям. І, звичайно,у вас виникає запитання, до якого лікаря йти, хто допоможе розплутати клубок ваших скарг?… Якщо ваші скарги невизначені і чіткого визначення вашій хворобі немає, то вам, безумовно, треба звернутися до сімейного лікаря.

У сучасному світі, коли темпи життя і емоції просто «зашкалюють», а спосіб життя, на жаль, бажає кращого, серцево-судинна система часто не в стані справитися з навантаженнями. Наші кардіологи допоможуть своєчасно виявити і запобігти розвитку захворювань серцево-судинної системи, своєчасно виявити патологічні зміни серця, покращити роботу серця та судин, дати серцю ще один шанс на повноцінне життя.

Люди часто кажуть, що всі хвороби від нервів. Насправді, багато хто навіть не задумувався, скільки правди в цих словах. Цю проблему можна розділити на 2 підтипи: суто неврологічну та психологічну (часто симптоми різноманітних хвороб виявляються замаскованою депресією). Наші спеціалісти, невропатолог та психолог, допоможуть Вам.

«Я сьогодні не виспався і погано себе почуваю» – кажуть інші. Таке ми чуємо від кожного другого, хоча нібито і спати лягли вчасно, і встали не рано. Порушення сну – одна із проблем цивілізації, що спричиняє цілий каскад порушень у роботі організму. Спеціалісти сомнологи прийдуть вам на допомогу.

Масаж – це королівська процедура, що оздоровлює одночасно і тіло і душу. Недаремно, таким спосіб лікування та релаксації застосовували ще з давніх давен.
У сьогоднішньому світі масаж – це вже давно не розкіш. Це обов’язкова та необхідна процедура для нашого тіла та підтримки здоров’я на необхідному рівні. Масаж позитивно впливає не лише на загальне самопочуття. Це ще й неабиякий вплив на серцево-судинну систему, нервову та опорно-рухову системи, периферійну, зменшує застійні явища в суглобах тощо. Правильно підібраний масаж покращує кровообіг, зменшує застійні явищі, сприяє роботі серця, нормалізує тиск. Крім того, масаж чудово справляється з депресіями, синдромом хронічної втоми, зменшує напруження у м’язах, знімає головні болі.

Важко собі уявити сучасну медицину без такого обстеження, як ультразвукова діагностика. В медичному центрі «Ехокор» Ви будете мати можливість пройти обстеження на сучасному УЗД апараті TOSHIBA (Японія).

Багато хто опинявся в ситуації, коли ніби і всі аналізи в нормі, і класичні обстеження нічого поганого не показують, а Ви все-одно почуваєте себе не важно;

  • хочете захистити свій організм від хвороб;
  • хочете отримати кращі результати під час лікування хвороби і реабілітації

тоді на допомогу прийдуть наші партнери з польської лабораторії БІОМОЛЬ-МЕД, яка спеціалізується на діагностиці аналізу волосся на мікроелементи. Його результати покажуть вам, яких макро- та мікроелементів Вам не вистачає, а які знаходяться у надлишку. Не секрет, що обмін речовин є основою життя. Не секрет, що такі мінерали як йод, залізо, мідь, калій, селен та інші є життєво необхідними та безпосередньо впливають на функціонування усіх органів.

При потребі, наші спеціалісти зможуть виїхати до Вас в зручний  Вам час.