Психологія

Не можна лікувати тіло, не лікуючи душу. Сократ.

Психологічні проблеми виникають у кожної людини, котра думає, переживає, приймає рішення і просто живе.Особливо це актуально у сучасному світі, коли все змінюється стрімкими темпами, коли людину оточують суцільні стреси та переживання з різних причин. Робота, кар’єра, сімейні відносини, відносини з дітьми, з друзями, колегами – абсолютно кожна сфера життя людини наповнена стресами, що накопичуються кожної миті.

ПсихологіяВідносини з людьми, проблема прийняття рішень, роздуми про життя приводять людину до запитань, на які не завжди легко знайти відповідь. Все це нашаровується, що призводить в результаті до глибокої внутрішньої кризи і заставляє нас діяти неправильно. Часто, про наслідки наших дій в такі моменти ми потім дуже жалкуємо тривалий час, що також відкладає негативний відбиток на нашу психіку і заважає нам жити  теперішнім, а не минулим, тобто «тут і тепер».

Постійні стреси на роботі, шалені темпи життя залишають свій відбиток у нашій підсвідомості, що в свою чергу виливається у різноманітні неврози, порушення сну, нав’язливі стани та думки та інші конкретні хвороби. Внутрішні психологічні проблеми можуть спровокувати депресію, надмірно агресивну поведінку, пригнічені стани, небажання жити, часті застуди, емоційно-вольові порушення, перепади тиску, головні болі, гастрити, онкологічні захворювання та безліч інших нездужань.

Напевно, кожному знайома ситуація, коли турбує майже все водночас, і нічого конкретно. Дуже часто це є психологічною проблемою, що потребує допомоги психолога. Таким чином організм подає сигнали про порушену, некоректну роботу мозку та організму в цілому.  В таку мить людина просто не може обійтись без психокорекцій, психотерапії чи консультації психолога.

Запишіться на прийом за телефоном 38 (032) 232-95-85 або заповніть форму On-line: Записатися на прийом

Навіщо потрібний психолог?

Під час сеансу, психолог допомагає людині вирішити як конкретний факт занепокоєння, так і загальне першоджерело виникнення недугу, знайти джерело стресу. Залежно від підходу, що використовує  психолог, та запущеності стану нездужання людини, буде відрізнятись і тривалість подібних сеансів та консультацій психолога.

Одну з головних ролей в житті людини і її поведінки  відіграють емоції та почуття. В залежності від того як людина реагує на оточуючий її світ та події, буде формуватись її життя, взаємовідносини з рідними та колегами. Тому не варто нехтувати будь-якими тривожними сигналами, що можуть надходити від організму.

Емоції мають бути достатньо помірними: не слабкими і не надто сильними, максимально відповідати подіям, тобто не заважати жити самій людині і оточуючим. Саме так оптимізовується діяльність людини.

Коли ж людина з певних причин починає втрачати емоційну стійкість, перестає переживати та реагувати на навколишні подразники – життя втрачає сенс, стає прісним, нецікавим, неадекватним. Натомість, якщо ж людина надто емоційно все сприймає, що робить її поведінку неадекватною та некерованою, це також є відхиленням від норми. В таких випадках на допомогу приходить психолог, який допомагає відновити втрачений баланс, повернути радість життя.

Серед послуг психолога медичного центру «Ехокор» пропонується:

 • клінічне консультування (психогенні захворювання, психогенні сердечні захворювання, психогенні порушення травлення, психогенний кашель та тіки, психічні стани, мінливість настрою клієнта, зниження працездатності, безсоння, порушення сну).
 • ділове консультування;
 • педагогічне консультування;
 • сімейне консультування (взаємини з майбутнім чоловіком, взаємини між подружжям в сім’ї, що склалися, взаємини подружжя з їх батьками.
 • стосунки з оточуючими, конфліктні ситуації;
 • робота на ріст та розвиток особистості
 • депресивні стани;
 • кризисні стани (втрата, посттравматичний стресовий розлад);
 • стосунки з дітьми та підлітками;
 • емоційні розлади (страхи, почуття провини, горе, пригнічений настрій, гнів, агресія, тривога і т.п..
 • емоційне та професійне вигорання

Чому варто надати перевагу психологу медичного центру «Ехокор»?

Важливу роль також грає грамотний, кваліфікований психолог, який знає свою справу. Оскільки від цього може залежати не лише швидкість одужання та усунення стресів, а й загалом покращення самопочуття людини в загальному. Послуги психолога медичного центру «Ехокор» допоможуть людині розібратись в собі.

Приватний психолог медичного центру «Ехокор» — це практичний психолог, психолог-консультант, викладач, педагог-психолог та тренер-психолог в одній особі. В цій сфері дуже важливо не лише мати правильні психологічні знання, але й практичний досвід. Тому центр «Ехокор» пропонує вам послуги надійного спеціаліста та партнера у подоланні Вашої проблеми. Можливо проводити як групові заняття, так і індивідуальні .

У своїй практиці практичний психолог центру використовує широкий спектр методів і стратегій. Важливо розуміти, що кожен з цих методів, незалежно від складності недугу, потребує довірливих терапевтичних відносин та спілкування, коли людина може легко ділитись своїми переживаннями та бути відкритою до діалогу. Це є першим кроком до одужання та подолання проблеми.

Тому спільна робота клієнта і нашого психолога будується на системі відносин клієнта з іншими людьми, його цінностей, цілей і переконання. Клієнта не намагатимуться втиснути в рамки конкретного методу. Для досягнення беззаперечних результатів здійснюється підбір конкретного метода, який найбільше підходить в кожному конкретному випадку. Найчастіше відбувається поєднання кількох підходів і технік.

В особі психолога людина не має шукати чарівника, який вирішить усі проблеми. Під час сесії будуються партнерські стосунки з клієнтом, відбувається спільна робота над подоланням проблем та труднощів. Психолог не апелює до позиції гуру та наставника, як роблять більшість сучасних психологів, адже тільки спільна робота принесе бажані результати. Коли клієнт залучений до вирішення власних проблем, він бере на себе відповідальність за свій стан.

Як відбувається перебіг сесії?

В своїй роботі психолог центру використовує наступні практики:

 • метод інтенсивнї психотерапії «Спрямоване Афективне Уявляння» (Ханскарл Лейнер),
 • елементи символ драми,
 • елементи психодрами,
 • еріксонівський гіпноз,
 • проективні методики,
 • НЛП-техніки;
 • гештальт-підходи,
 • пісочна терапія,
 • лялько-терапія,
 • релаксаційні вправи,
 • медитації
 • інші підходи
 • автогенне тренування та саморегуляція

Консультація психолога розпочинається з першої ознайомчої зустрічі. Під час зустрічі психолог та пацієнт знайомляться та налагоджують перший контакт. Дуже важливо, щоб людина довіряла своєму психологу, оскільки лише тоді вона зможе повністю відкритись, а це запорука успішної роботи.

Перша консультація психолога спрямована на виявлення проблеми, з якою звернувся клієнт, визначити її важкість, окреслити план майбутньої співпраці.

З другої консультації психолога, розпочинається фактично лікування. Клієнт та психолог вже переходять до безпосереднього усунення існуючої проблеми. Тривалість та частота сеансів залежать від самопочуття людини та тої проблеми, з якою вона звернулась до психолога.

Тому, якщо у вас є питання, що вас турбують, ви відчуваєте втому, часті перепади настрою, почуття безвиході, почуття провини, тривогу, страх, хронічну втому, депресивність, вас переслідують погані нав’язливі думки, порушився сон та апетит не варто набридати друзям, які можуть вислухати, проте не допомогти. Для цього існують професіонали, які і допоможуть і збережуть ваші таємниці.

Головні болі, болі в області серці та шлунку, часті застуди, перепади тиску — це теж може бути ознакою того, що треба звернутись до психолога, оскільки так в певних випадках проявляються психосоматичні захворювання. Тому, якщо обстеження у лікаря не виявило жодних патологій та ознак застуди, варто звернутись до психолога задля виключення також і психосоматичних порушень.

Послуги психолога у Львові якісно та надійно надаються у медичному центрі «Ехокор». Ви можете бути спокійні та впевнені за результат, адже робота та кваліфікація нашого спеціаліста говорить сама за себе.