Розпочато роботу психологічної служби

      Зважаючи на те, що багатьма лікарями визнається найважливіша роль психології для медицини, в медичному центрі “Ехокор” розпочинає свою роботу Психологічна Служба.
Метою  психологічної служби є забезпечення психологічного здоров’я  людини. Суттєві зміни, які відбуваються сьогодні у політичних, економічних, культурних  освітніх та інших сферах життя вимагають ретельного розв’язання питання надання професійної кваліфікованої допомоги населенню по збереженню психологічного здоров’я та надання допомоги в адаптації до складних умов життя. Сьогодні в Україні виникла потреба в кваліфікованій професійній допомозі населенню у вирішенні проблем окремих людей у випадках емоційних або соціальних криз, з проблем, які виникають у виробничій діяльності, професійній орієнтації, психологічній реабілітації різних категорій населення.

Наші спеціалісти мають багаторічну успішну практику роботи з такими проблемами як депресія, панічні стани, психосоматичні розлади та можуть допомогти Вам справитись з наслідками психологічних травм, які заважають повноцінному життю.

Усі послуги центру надаються за попереднім записом. В своїй роботі ми строго дотримуємось Етичного кодексу психолога та правил конфіденційності.