Сімейна медицина

Кожна людина хоче бути здоровою, щоб повноцінно насолоджуватись життям та його принадами. І, звичайно, не варто навіть говорити, наскільки неприємними є ті моменти, коли доводиться лежати з повним набором симптомів.

Сімейний лікарГоловна проблема кожної людини, коли мова заходить за здоров’я – це невчасне звернення до лікаря. Все це зводиться, переважно, до відштовхуючої думки стосовно великих черг біля кабінетів профільних лікарів, важкість вибрати, до якого ж лікаря звернутись з тою, чи іншою симптоматикою та бути готовим до довгих подорожей між кабінетами різних лікарів для діагностики.

Проте, все популярнішою у Львові стає така спеціальність, як сімейний лікар. Незважаючи на свою відносну новизну, сімейна медицина встигла позитивно зарекомендувати себе нарівні з багатьма профільними лікарями.

Сімейний лікар – це спеціаліст з відповідною освітою та кваліфікацією, до якого можна звернутись з будь-якого медичного питання, чи проблеми. В медичному центрі «Ехокор» сімейний лікар займається здоров’ям не лише окремої людини, але й цілої родини, що дає змогу швидше виявити спадкові ризики та наперед визначити реакцію організму на те, чи інше лікування.

Сімейний лікар систематично, на постійній основі здійснює спостереження за станом здоров’я пацієнта та його сім’ї, консультує при виникненні необхідності. Фахівець організовує необхідні консультації та обстеження, а також займається профілактикою виникнення хвороб у своїх пацієнтів.

Найтиповішими захворюваннями, що лікує сімейний лікар, є:

  • Захворювання кишково-шлункового тракту
  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Захворювання органів дихання
  • Порушення обміну речовин
  • Різноманітні застуди та хвороби на зразок ГРВІ

Це хороший спосіб тримати своє здоров’я під контролем, адже сімейна медицина у Львові знаходиться на високому рівні, а спеціалісти медичного центру «Ехокор» досконало знатимуть вашу  медичну карту та стан здоров’я членів вашої родини. Це збільшує імовірність діагностування та лікування захворювання на стадії зародження.

Сімейний лікар медичного центру, завдяки своєму статусу, знає про пацієнта багато корисної інформації, наприклад, не лише скарги та симптоматику. Лікар обізнаний і про звички пацієнта (шкідливі і корисні), знає про деякі приватні моменти, про характер і натуру пацієнта, про психологічний клімат на роботі і вдома. Це допомагає спеціалісту більш широко бачити причини захворювань і підбирати індивідуальні, найбільш ефективні способи лікування. На основі анамнезу, результатів аналізів та інших видів обстежень, сімейний лікар призначить правильне лікування і зробить життя пацієнта здоровим та повноцінним.