УЗД черевної порожнини

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Черевна порожнина (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки)750 грн.
Черевна порожнина + наднирники800 грн.
Черевна порожнина + сечовий міхур800 грн.
Прицільне обстеження органу 450 грн.
Черевна порожнина, гінекологія1150 грн.
Черевна порожнина, чоловіча урологія1350 грн.
Печінка, жовчний міхур550 грн.

Тіло людини – єдиний організм. Його повноцінне функціонування залежить від здоров’я всіх його частин. Болі в животі нерідко турбують представників різного віку і статі. Часто ці «дзвіночки»  сигналізують про початок захворювання. Підтвердити, показати або заперечити патологію можна одним простим способом – УЗД органів черевної порожнини. 

Показання для УЗД черевної порожнини

УЗД черевної порожнини – це простий і точний спосіб обстеження, який за допомогою ультразвукових хвиль «проникає» в тканини печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки, кишківника, нирок, відстежує їх загальний стан, виявляє патологічні відхилення. 

Процедура УЗД призначається тоді, коли в пацієнта простежуються один чи кілька наступних симптомів: 

 • біль різного ступеня у всіх частинах живота, сильне утворення газів; 
 • постійна важкість у животі без видимих причин; 
 • різка втрата ваги; 
 • часті алергічні реакції; 
 • смак металу чи гіркота у роті, неприємний запах з рота, білий наліт на язику; 
 • проблеми з походом до туалету (запори, діареї, погіршення сечовипускання); 
 • зміна кольору шкіри та очних яблук на жовтуватий; 
 • порушення в системі травлення (нудота, блювота, часті відрижки); 
 • печія. 

Що входить в УЗД органів черевної порожнини?

Шлунок, печінка,кишківник, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур, нирки – усі ці органи разом складають велику систему. На УЗД можна побачити їхній стан, простежити зміни в зовнішньому вигляді та частково оцінити функцію, більшості з них.

Діагностика печінки інформує про її розміри, форму, структуру, може показати кісту, добро- чи злоякісні утворення, гепатити, жировий гепатоз, цироз, синдром Бадда-Кіарі. 

Обстеження підшлункової допоможе діагностувати наступні захворювання:панкреатит, кістозні утворення, доброякісні та злоякісні пухлини.

Огляд жовчного міхура та його протоків виявляє камені, холецистит різного ступеня тяжкості, добро- та злоякісні пухлини, поліпи тощо. 

Перевірка селезінки відображає зміни в її зовнішньому вигляді (розмір структура), вказує наявність ушкоджень, сепсис, кісту або пухлини. 

УЗД органів черевної порожнини в нормі покаже наступні результати: 

 • розміри печінки – 6-8 см (ліва частка), 12 -15 см (права частка). Вона однорідна, має протоки;
 • довжина жовчного – 5-7 см, а протока не більше 6 мм;
 • габарити підшлункової залози – 18-25мм головка, 8-20мм «тіло», 10-28см  – хвіст. Збільшені розміри органа можуть свідчити про панкреатит;
 • селезінка повинна бути 11-12 см у довжину, 6-8 см у ширину, 4-5 см у товщину. Нормальна її структура  нагадує однорідну масу. 

Підготовка до УЗД черевної порожнини

Як підготуватися до УЗД черевної порожнини, і чи потрібна підготовка взагалі? Це питання хвилює багатьох пацієнтів.  Так, підготовка потрібна, але вона не складна. 

За 2-3 дні до процедури важливо обмежити споживання продуктів, що провокують утворення газів. Наприклад, гостра та смажена їжа, хліб, злакові, молочні вироби, бобові, газована вода тощо. Можна їсти: каші, фрукти, запечені овочі, нежирне м’ясо, сир та риба. Вони ідеально підійдуть для міні дієти перед УЗД. 

Також за декілька діб до обстеження припиніть вживання деяких ліків. Наприклад, «Смазмалгон», «Но-шпа» тощо, бо вони можуть спотворити результати діагностики. 

Перед діагностикою нирок, сечового міхура і статевої системи слід випити не менше 0,5 л води і не відвідувати туалет за годину до процедури. 

Чи можна їсти перед УЗД черевної порожнини? Не рекомендуємо. Виняток становить лише перевірка жовчного. Там перекус важливий для того, щоб стимулювати вироблення жовчі. 

У медичному центрі «Ехокор» УЗД робиться швидко та безболісно. Процедура займає до 20 хвилин і виконується якісним японським обладнанням Toshiba Aplio 500. Цей апарат здатний розпізнати найдрібніші патологічні зміни в органах та тканинах організму. Для його виготовлення були застосовані останні розробки у сфері зображення та візуалізації. Зручний інтерфейс, великий монітор з широким кутом огляду, можливість відправити результати пацієнта в онлайн-базу. Швидко, надійно, доступно! 

Зробити УЗД черевної порожнини у Львові ви можете саме в «Ехокорі». Стежте за своїм здоров’ям і не забувайте про регулярний огляд. Без черг, але з хорошими фахівцями та швидкими результатами! Заходьте! 

5/5 – (17 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.