УЗД колінного суглоба

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Плечовий/колінний/кульшовий (один)650 грн.
Плечовий/колінний/кульшовий (два)950 грн.
Хребет (поперековий відділ)650 грн.
М’яка тканина650 грн.
Кульшові суглоби (діти до 1 року)650 грн.

Коліна щодня отримують шалене навантаження. Постійна ходьба, часті підйоми сходами, заняття спортом… З віком колінні суглоби поступово слабшають, а це загрожує появою серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому. Особливо, якщо раніше були травми. При появі будь-якого дискомфорту в колінах варто відразу звертатися до лікаря. Він проведе обстеження та, при потребі, призначить додатково УЗД колінного суглоба, котре дасть найбільш точний та чіткий результат. 

У яких випадках варто пройти УЗД колінного суглоба?

УЗД колінних суглобів призначають, якщо є підозра на патологію або потрібно підтвердити або спростувати діагноз. Приводом до проведення процедури слугують такі причини або симптоми:

 • регулярні болі в суглобах;
 • набряки, запалення;
 • зниження рухомості в суглобах;
 • дискомфорт в колінах під час руху чи в нерухомому стані;
 • біль після фізичних навантажень.

Причиною для обстеження також може бути:

 • травма ноги (удар, розтягнення тощо);
 • підозра на розрив зв’язок, менісків;
 • підозра на кісту;
 • наявність гнійних процесів;
 • підозра на артрит чи артроз;
 • запалення м’яких тканин навколо суглоба;
 • зміна нормальної (звичної) структури коліна, підозра на пухлину;

Ультразвукову діагностику проводять пацієнтам, у яких захворювання вже були виявлені раніше або тим, у кого спостерігається раптове погіршення стану після чи під час лікування. Перевірку здійснюють для того, щоб побачити динаміку розвитку патології, простежити за ефективністю усунення проблеми. 

Як проводиться УЗД колінного суглоба?

Діагностика коліна не вимагає специфічної підготовки і триває до 20 хвилин. Якщо пацієнт проходить подібне обстеження регулярно, то бажано взяти результати останньої перевірки, щоб відстежити зміни. 

Процедура відбувається наступним чином. Спочатку пацієнту слід зняти нижню частину одягу (штани, колготи тощо), лягти на кушетку. Після цього лікар нанесе на ділянку, котра обстежується, спеціальний гель. Він полегшує проведення ультразвукового сигналу. Далі фахівець почне водити датчиком спочатку по коліну, яке обстежується. На екрані з’явиться зображення, за яким робитиметься подальша розшифровка результатів. За потреби лікар порівнює стан хворого та здорового коліна.

Під час обстеження моніторять стан чотирьох зон: 

 • передня (пацієнт лежить на спині);
 • задня (лежати потрібно на животі); 
 • медіальна (пацієнт лежить на спині) 
 • латеральна (пацієнт лежить на спині) 

Протягом процедури фахівець відстежує стан усіх тканин (м’язова, хрящова, зв’язки, поверхня кістки), якість, кількість, однорідність синовіальної рідини.

УЗД колінного суглоба в нормі повинна показати неушкоджений рівний орган, в якому не видно оболонки, а гіаліновий хрящ – однорідної форми. 

Процедура ультразвукової діагностики – повністю безболісна. Зробити її швидко та якісно можна у медичному центрі «Ехокор», де для перевірки застосовується новітнє японське обладнання преміум-класу Toshiba Aplio 500. Цей пристрій оснащений екраном з широким кутом огляду, що здатен зафіксувати найдрібніші деталі, сенсорною панеллю, котра швидко та зручно перемикається на відповідний режим, якісними та безпечними датчиками  з регулюванням потужності ультразвукових хвиль та сучасною корисною функцією Dicom,  яка дозволяє надіслати дані в електронну медкарту пацієнта. 

Щоб зробити безпечне, якісне та інформативне УЗД колінного суглоба у Львові звертайтеся до клініки «Ехокор». Медичний центр гарантує якісне обслуговування та унікальну точність результатів. Ласкаво просимо! 

4.8/5 – (5 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.