УЗД молочних залоз

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Гінекологія650 грн.
Вагітність І триместр650 грн.
Молочні залози650 грн.

Захворювання молочних залоз можуть виникнути в жінки або дівчини будь-якого віку. На початкових стадіях вони безсимптомні й виявити проблему без спеціальної перевірки неможливо. Через це важливо регулярно проводити самоогляд і проходити медичні обстеження. Найбільш інформативний, точний та безпечний метод виявлення патологій грудей – УЗД молочних залоз. Ультразвукова діагностика дає змогу побачити проблему на стадії зародження. 

Показання для УЗД молочної залози

Лікарі рекомендують робити ультразвукову діагностику, коли жінку або дівчину турбує наступне: 

 • зміна розміру, форми грудей та шкіри довкола них (почервоніння, лущення);
 • нехарактерні виділення з сосків (кров, слиз, гній);
 • загальне погіршення стану соска, (втягнення, припухлість);
 • рани на грудях;
 • будь-які гінекологічні захворювання, зокрема проблеми з яєчниками;
 • збільшення об’єму пахвових лімфовузлів;
 • набряклість молочних залоз під час менструації; 
 • захворювання щитоподібної залози. 

Коли робити УЗД грудей чоловікам? Перевірка потрібна, якщо є дискомфорт в зоні грудей, нетипове збільшення їх розміру, виділення, висока чутливість сосків, поява ущільнень біля залоз. 

Усі ці симптоми в чоловіків та жінок не проявляються одночасно, але якщо мамолог помічає бодай одну чи декілька ознак, то скеровує пацієнта на детальне обстеження. 

Крім того, ультразвукова діагностика проводиться не лише при наявності вищезгаданих симптомів, але й у нижчеперелічених випадках: 

 • планування вагітності, вагітність, період грудного вигодовування; 
 • наявність у жінки силіконових імплантів; 
 • завершення прийому гормонів; 
 • вибір оптимальних гормональних контрацептивів; 
 • перевірка молочних залоз після 30 років. 

Як виглядає рак молочної залози на УЗД? При патології на екрані монітора буде специфічна ультразвукова картина, яка залежить від виду раку молочної залози. Для прикладу, буде візуалізуватись гіпоехогенний утвір з нечіткими та нерівними контурами, з вертикальною орієнтацією та нетиповим кровоплином. Детальніше пояснить лікар. 

Коли робити УЗД молочних залоз?

При підготовці до УЗД молочних залоз важливо правильно визначити, в який день потрібно йти на діагностику, щоб отримати найбільш точний результат. 

Оптимальний час для обстеження грудей при регулярному циклі 29 днів – з 6 до 11 дня. Тобто після завершення критичних днів і до початку овуляції. Тоді молочні залози не зазнають змін. 

При нерегулярній менструації або менопаузі ультразвукову діагностику можна робити в будь-який день. 

Під час вагітності процедуру призначають лише якщо в пацієнтки є підозра на патологію. В інших випадках ультразвукова діагностика покаже не до кінця точний результат. Це пов’язано з постійними гормональними сплесками в організмі вагітної. 

При УЗД молочних залоз норма розмірів їх тканин не повинна перевищувати 14 мм до 40 років і 20 мм після. 

Проведення УЗД молочних залоз

Підготуватися до обстеження молочних залоз не складно. Головне обрати правильний день циклу. 

Процедура не супроводжується больовими відчуттями, займає максимум до 15-20 хвилин. Пацієнт знімає весь одяг до пояса, лягає на кушетку, руки складає за голову. Для перевірки загального стану залоз та виявлення патології використовується ультразвуковий датчик. Лікар обережно водить ним по грудях, спостерігаючи за загальним їх станом на моніторі. Після завершення обстеження пацієнт отримує детальне трактування. 

Зробити УЗД молочних залоз у Львові  можна в  медичному центрі «Ехокор».  Особливість клініки у використанні модернізованого обладнання, здатного показати найбільш точний результат. 

Для обстеження ми використовуємо високоточний японський апарат Toshiba Aplio 500. В ньому застосовані сучасні методи фіксації зображення, що в оптимальній якості демонструють навіть найменші його частини. Пристрій має новенький екран з широким кутом огляду, сенсорну панель зі зручним меню, безпечний ультразвуковий сканер з функцією Dicom, яка за потреби, надсилає зображення одразу в електронну картку пацієнта. 

Завітайте у медичний центр «Ехокор» та переконайтеся у всьому самі! У нас працюють лише найкращі спеціалісти, котрі проведуть УЗД молочної залози швидко, якісно і безболісно. Ласкаво просимо! 

5/5 – (14 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.