УЗД передміхурової залози

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Чоловіча урологія (сечовий міхур, нирки, простата, калитка)850 грн.
Сечовий міхур, нирки, простата650 грн.
Калитка550 грн.
Прицільне обстеження органу450 грн.

Кожен чоловік прагне залишатися активним та здоровим якомога довше. Для цього потрібно слідкувати за станом важливого чоловічого органа – простати, що відповідає за якісне статеве життя, батьківство та загальний стан організму. Останні роки кількість захворювань передміхурової залози значно зросла. Тому їх варто швидко виявляти та лікувати, і в цьому вам допоможе надійний метод УЗД передміхурової залози. 

Коли робити УЗД простати – показання до процедури

Більшість хвороб передміхурової залози не мають симптомів на початкових стадіях, і навіть найменший дискомфорт в зоні її розміщення може свідчити про наявність патології. Уролог відправляє пацієнта на детальний УЗ обстеження в наступних випадках:

 • хворобливі відчуття в паховій і тазовій зонах;
 • проблеми з сечовипусканням;
 • часті нічні походи в туалет;
 • проблеми сексуального характеру (погана ерекція, відсутність статевого потягу, біль під час сексу, еякуляції тощо);
 • поява гнійних домішок,  кров’янистих виділень в сечі;
 • погані аналізи сечі та сперми.  

Діагностика стану передміхурової залози виявляє такі чоловічі захворювання: простатит, фіброз, кісту, добро-, злоякісні новоутворення, 

Підготовка до УЗД передміхурової залози

Перевірити цей орган можна двома способами – УЗД простати трансректально і абдомінально. Підготовка до них відрізняється. 

Абдомінальне обстеження не передбачає проникнення. УЗ-датчиком водять по зоні живота, тазу, простати. Недолік цього виду обстеження – дещо менша точність порівняно з трансректальним обстеженням. Протипоказань до проведення немає. 

Особливості підготовки до УЗД простати:

 • за 24 години до процедури не вживати їжу, що спричиняє утворення газу (газована вода, випічка, злаки, молочні продукти, яблука, сливи, цибуля тощо);
 • не ходити в туалет 2 години до обстеження;
 • випити 3 склянки звичайної води за 1,5 години до обстеження.   

Трансректальна діагностика залози базується на проникненні спеціального датчика в пряму кишку. За допомогою цього способу можна більш детально зсередини оглянути простату. Він дає більш точний результат, особливо при підозрі на злоякісні новоутворення. 

Умовними протипоказаннями до проведення УЗД цим способом  можуть бути: геморой, тріщини в зоні анального отвору, нещодавня операція на прямій кишці тощо. 

УЗД простати – як роблять процедуру? 

Залежно від призначеного виду (абдомінальний або трансректальний) специфіка перевірки передміхурової залози відрізняється. 

При абдомінальному обстеженні пацієнт лягає на кушетку на спину. При трансректальному – лягати слід на лівий бік і зігнути ноги так, щоб коліна діставали до живота. 

У медичному центрі «Ехокор» для діагностики стану передміхурової залози застосовується апарат нового покоління – Toshiba Aplio 500. Це японський пристрій, в якому впроваджені останні розробки у сфері візуалізації зображення. Завдяки корисним функціям, простому меню та якісній картинці лікар має змогу побачити найдрібніші деталі, а пацієнт – отримати максимально точне трактування результатів. 

Стежте за станом свого здоров’я, регулярно відвідуйте фахівця та завітайте в «Ехокор»! Тут ви можете зробити абдомінальне і трансректальне УЗД передміхурової залози та інших органів. Найкраще обладнання, досвідчені спеціалісти, точні результати – і все це за доступною ціною. Записатись на прийом у найближчі зручні для вас дати можна за контактним номером телефону. Звертайтеся будемо раді допомогти.

4.9/5 – (11 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.