УЗД судин

УЗД судинНа сьогоднішній день захворювання серцево-судинної системи належать до найпоширеніших проблем, з якими стикається людина. Причиною подібної статистики слугують безліч факторів, серед яких лікарі відмічають не лише спадковість, але й постійні стреси, що є безпосередньою частиною сучасного життя, шкідливі звички, надмірне навантаження на організм, погіршення екології тощо.

Все це накопичується в організмі, провокуючи розвиток нездужань. Головна проблема захворювань серцево-судинної системи полягає в тому, що діагностуються вони вже, переважно, на стадії безпосереднього розвитку недугу. Мало яка людина зверне увагу на неврологічні чи серцеві розлади, що будуть в тій, чи іншій мірі проявлятись і давати про себе знати.

Тому, більшість з таких проблем будуть протікати практично безсимптомно, не даючи виявити себе на стадії зародження. Так буде відбуватись до певного моменту, після якого людина може зіштовхнутись з проблемами, що потребують активної участі лікаря для одужання.

Коли варто пройти УЗ-дослідження судин?

Одним з ефективних способів дослідити стан та наявність проблем серцево-судинної системи вважається ультразвукова діагностика (УЗД). Є ряд факторів, що активно сигналізують про потребу звернутись до лікаря по допомогу. Найпоширенішими неврологічними та кардіологічними розладами, які вказують на проблеми серцево-судинної системи, є:

 • Головний біль та шум у вухах
 • Погіршення пам’яті та зменшення концентрації уваги
 • Чутливість до зміни погоди та клімату
 • Періодичне підвищення тиску, що може коливатись навіть в незначних цифрах

Всі ці ознаки вказують на наявність проблем в організмі, які варто якнайшвидше виявити. Якщо при цьому не пройти УЗД судин вчасно, захворювання почнуть прогресувати і від нездужання перерости в повноцінну хворобу.

Особливо не варто забувати робити профілактичне обстеження за допомогою УЗД людям, які мають підвищений рівень холестерину в крові, страждають епілептичними приступами, пережили інфаркт, чи інсульт.

Запишіться на прийом за телефоном 38 (032) 240-48-64 або заповніть форму On-line: Записатися на прийом

Навіщо проводити УЗД судин?

Ультразвукова діагностика судин вважається доступним та дієвим способом вивчити та оцінити стан судин, що забезпечують кровопостачання в головний мозок, верхні та нижні кінцівки, тазові та статеві органи, нирки тощо.

У медичному центрі «Ехокор» використовується сучасне обладнання, що в змозі виявити будь-які відхилення в роботі та пропускній здатності судин, наявність просвітів, звужень (стеноз). Лікар зможе оцінити загальні якісні та кількісні показники системного кровоточу.

УЗД судин проводиться для:

 • виявлення або виключення ознак тромбозу глибоких вен ніг;
 • для оцінки стану первинного варикозного розширення вен;
 • для оцінки рецидивного, тобто вторинного варикозного розширення вен;
 • для виявлення хронічного застою венозної крові;
 • для оцінки стану здоров’я хворих на ішемічну хворобу серця, особливо за наявності негативної симптоматики з боку судин рук і ніг;
 • діагностика аневризм периферичних судин, а також спостереження за їх динамікою;
 • діагностика утворів, що мають пульсацію.

Подібна діагностика є абсолютно безболісною та не шкідливою для людини. В залежності від симптоматики, лікар буде обирати саме ту область, де варто зробити дослідження. Наприклад,одним з частих процедур вважається УЗД судин шиї.

Під час УЗД пацієнт лежить на кушетці, повертаючись до фахівця потрібною ділянкою голови і шиї. Тривалість УЗД — до 30-40 хвилин, а в кінці видається протокол дослідження з висновками лікаря.

УЗД судин у Львові проводять в медичному центрі «Ехокор»

В сучасному медичному центрі «Ехокор» можливо пройти обстеження голови та шиї, судин, кровоносної системи на сучасній ультразвуковій цифрової діагностичній системі японського виробництва TOSHIBA. З її допомогою проводиться УЗД судин голови та шиї, сканування судин різних органів, а також УЗД аорти, вен нижніх кінцівок тощо.

Широко зарекомендувала себе дуплексна діагностика судин, що використовує звукові хвилі високого діапазону частот, які не сприймаються людським вухом. Ультразвукове дуплексне сканування — це неінвазивний метод дослідження, за допомогою якого можна отримати двомірне зображення судин, оцінити стан судинних стінок. Це дає унікальну можливість вивчити характер і швидкість кровотоку по судинам. Фахівець бачить зображення судин, місця їх звужень, розширень, закупорки, наявність в них порушень кровотоку, тромбів і атеросклеротичних бляшок.

На підставі отриманих даних складається висновок і рекомендації з лікування патологій. Важливим при цьому є кваліфікація лікаря. У медичному центрі ультразвукове обстеження проводить судинний хірург, що гарантує точність та якість отриманих результатів. Хороший лікар – це вже перший крок до швидкого одужання.