Що таке УЗД?

УЗД (ультразвукове дослідження, сонографія) – це візуалізаційний неінвазивний метод проведення діагностики, який використовує високочастотні звукові хвилі для отримання зображення тканин, органів та систем всередині тіла. Ультразвук також дозволяє  побачити органи в русі, наприклад, серцебиття або потік крові по кровоносних судинах. Для лікарів УЗД надає незамінну допомогу в правильній постановці діагнозу. Популярність УЗД у Львові зумовлена інформативністю та універсальністю методу, який можна застосовувати без обмежень та протипоказань для дітей, вагітних і літніх пацієнтів. До того ж за невисокою ціною.

У яких сферах діагностики УЗД максимально ефективне?

Ультразвукова діагностика широко використовується для:

 • оцінки швидкості кровотоку;
 • перевірки наявності аномалій і новоутворень в органах черевної порожнини;
 • оцінки стану щитоподібної залози;
 • оцінки роботи серця;
 • пошуку закупорок у жовчному міхурі;
 • встановлення наявності запалення кульшових суглобів і захворювань кісток;
 • огляду стану матки та яєчників;
 • встановлення наявності чи відсутності новоутворень в тканинах молочних залоз;
 • пошуку причини тазового болю;
 • діагностика захворювань передміхурової залози.

Чи потрібно готуватися до УЗД?

У більшості випадків ультразвукова діагностика не потребує спеціальної підготовки. Однак існує кілька винятків. Наприклад, при обстеженні черевної порожнини лікар може попросити вас утриматись від вживання їжі та води за 4 години до процедури. Деякі види дослідження потрібно проходити з повним сечовим міхуром. А вагінальне УЗД та обстеження грудей радять проходити лише в певні дні менструального циклу.

Оптимальним буде, якщо при записі на прийом в центр УЗД ви поцікавтеся про можливі обмеження та рекомендації. Також на ультразвукову діагностику бажано одягнути легкий просторий одяг, який легко знімається та відмовитись від біжутерії та прикрас.

Зробити УЗД у Львові за прийнятною ціною можна у приватному медичному центрі «Ехокор».

Як проходить процедура УЗД у Львові?

УЗД в Ехокор у Львові проводиться за алгоритмом:

Пацієнта просять зручно розміститися на кушетці в кабінеті, попередньо звільнивши від одягу ділянку тіла, яка буде обстежуватися.

Далі лікар наносить на шкіру спеціальний гель, який покращить провідність ультразвуку, та прикладає до тіла спеціальний датчик ,обертає його в різних напрямках, щоб отримати необхідні зображення.

У реальному часі зображення органів і тканин виводяться на екран монітора. Лікар аналізує ці зображення для оцінки структури та функції внутрішніх органів. Лікар може фіксувати зображення та вимірювати різні параметри для отримання докладних даних.

По закінченню обстеження спеціаліст зітре залишки гелю та роздрукує вам результати УЗД. Загалом тривалість процедури від 30 до 60 хвилин, яка проходить абсолютно безболісно.

Записатися на УЗД у Львові в медичному центрі Ехокор або дізнатися ціну можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся!

4.5/5 – (6 відгуки)

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Нам довіряють

Приймаємо пацієнтів з 2008 року. 

Великий досвід

Значний стаж роботи наших лікарів, в тому числі, у державних установах.

Соціальність

Знижки військовим на певні види обстежень до 65%. Знижки ВПО та інвалідам ІІ-І груп 10%.

Наукова база

Партнерство з Львівським медичним університетом ім.Данила Галицького, з кафедрою невропатології та нейрохірургії.

Постійне вдосконалення

Лікарі володіють додатковими методиками діагностики. Проходять регулярне стажування в Україні і закордоном.

Підхід до пацієнта

Комплексне обстеження та підбір індивідуальної програми лікування

Унікальність

Вузька спеціалізація в поєднанні з широким профілем. Перші в Західній Україні проводимо діагностику та лікування розладів сну. Одні з перших в Україні почали проводити нічну та добову електроенцефалограму.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.