Відгуки

 1. Дуже гарно працюють! Проходила в них обстеження — нейроміографію, задоволена

 2. Нарешті я спокійна за чоловіка,на правильному шляху в лікуванні храпу та зупинок дихання завдяки Ехокору

 3. Навіть не знаю як описати свої відчуття!
  Два тижні я чекав, щоб потрапити на прийом до психолога «Ехокору» і не шкодую, я б тепер чекав і місяць…
  Два роки я жив вже як в тумані, відчував постійну тривогу страх за своє життя і здоров’я, постійна напруга в тілі, головні болі, спав лише по три години на добу і прокидався втомленим, серце калатало так, ніби вистрибне з грудей, не відчував запахів і радості від життя, все мені було не в радість. Почав вживати алкоголь, так тікав
  Пройшов обстеження в «Ехокорі» і лікар направив мене до психолога Волошиної Оксани Євгенівна. Сказав, що все в нормі і це психологічна проблема.
  Вже після першого сеансу я відчув полегшення і з’явилась віра в те, що зі мною все буде гаразд. Так і сталось.
  Тепер я почуваюсь здоровим, сильним і впевненим в собі! Дякую практичному психологу, Волошиной Оксані Євгенівні за її працю! Без Вас би я не вижив!
  Ось така моя сповідь!
  Люди, не чекайте доки вам буде зовсім зле, рятуйте себе, само нічого не виправиться!

 4. Мене нагло обманули. Електронейроміографія за ціною 390 грн.включає обстеження мязів та нервів. Лікар Яворська зразу сказала що подивиться тільки нерви, на мязи треба ще голку за 300 грн.якоі в них нема,треба було наперед замовляти. Але ж можна було подивитися поверхнево електростимуляцію мязів. Чому тільки нерви??? Тоді пишіть що за 390 грн. обстеження мязів не входить. І назва обстеження електонейро, без міо….Навіщо обманюєте???

  1. Дякуємо за відгук.Розуміємо Ваше обурення. На жаль, виникло непорозуміння, що вимагає певного розяснення. Існує кілька видів електронейроміографі: поверхнева, стимуляційна та голкова. Зазвичай робиться стимуляційна. Вона дійсно найкраще описує функцію нервів. Однак її проведення включає реєстрацію відповіді мяза під час стимуляції нерва, отже опосередковано досліджуються мязи і все це є невідємною частиною самого обстеження. Таким чином, неможливо оцінити функцію нервів без опосередкованого дослідження мязів (адже на них накладаються електроди), тому це обстеження і називається «електронейроміографія». Проте для найкращого та точного обстеження мязів необхідно проведення голкової електронейроміографії, що не входить у стандартне обстеження, оскільки це досить трудоємке дослідження та вимагає додаткового обладнання. Жоден нейрофізіолог не зможе отримати точну інформацію про стан мязів без проведення голкової ЕНМГ, що уможливить правильне встановлення діагнозу. Ми дотримуємося високих стандартів обстеження, тому у разі підозри на міопатію (захворювання мязів) хочемо надати найкращу допомогу, а не робити висновки на основі методів, не призначених для цього. Це саме стосується поверхневої міографії, яка є дуже неточним методом і у розвинутих країнах вже давно не є достовірним методом обстеження мязів. Дякуємо, що звернулися до нас. У разі потреби- будемо раді відповісти на додаткові запитання щодо цієї теми.

 5. Коли сину в Ковелі недолікар поставив страшний діагноз, дружина перестала нормально спати і харчуватися, але після відвідання центру Ехокор,що у Львові все стало на свої місця і в сім’ї відновилась гармонія життя

 6. Дуже дякую, Вам за відповідь на моє запитання! Відразу видно,що там працюють люди які дійсно серйозно і професійно ставляться до своєї роботи!! Обов’язково звернусь до Вас на рахунок своє проблеми!!! Ще раз дякую!!! Здоров’я Вам і сили!!!

 7. Я на 33 тижні вагітності. Йшла на УЗД з деякою упередженістю. Кабінет знаходиться на територіі 8-мої клінічної лікарні. Мене запевнили, що лікар зі стажем. Лікар запізнювалась на пів години, що обурювало, а ще поперед мене була жінка, якій теж треба було приділити пів години. Ще більше обурилась, коли побачила молоденьку жінку-лікаря. Відразу подумала звідки в неї стаж? Проте обстеження все таки пройшла, дочекалась і воно того вартувало. Хоч і молода лікар, проте так як пояснювала вона, мені за всі рази поки вагітна ніхто не пояснював. Доступно, легко, всі моменти, які дійсно треба знати вагітній жінці. І за ту ж ціну на обстеження стану дитини, додатково подивилась стан моїх нирок (що мабуть не передбачено у вартість). Дякую лікарю Осміловській І.В. Буду її рекомендувати.

 8. Ми з дружиною проходили обстеження серця, судин та внутрішніх органів. Треба сказати, що це було ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНЕ обстеження із чітким та зрозумілим поясненням всіх результатів і подальших дій. Відчувалася особиста увага кожного лікаря і всього персоналу. Ми дуже задоволені, вже рекомендували друзям, які теж залишилися задоволеними. Також радимо всім. Дякуємо ФАХІВЦЯМ ЕХОКОРу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *