Запрацювала перша в Західній Україні повноцінна «лабораторія сну»

Як відомо, медичний центр «Ехокор» з 2014 року займається лікуванням розладів сну та апное. З новим і сучасним обладнанням німецького виробника SOMNOmedics GmbH, та LOWENSTEIN MEDICAL TECHNOLOGY GMBH ми повністю закриваємо цикл діагностики та лікування розладів сну та апное, а також можемо підібрати необхідне обладнання для лікування зупинок дихання під час сну. В клініці постійно…

Як відомо, медичний центр «Ехокор» з 2014 року займається лікуванням розладів сну та апное. З новим і сучасним обладнанням німецького виробника SOMNOmedics GmbH, та LOWENSTEIN MEDICAL TECHNOLOGY GMBH ми повністю закриваємо цикл діагностики та лікування розладів сну та апное, а також можемо підібрати необхідне обладнання для лікування зупинок дихання під час сну. В клініці постійно впроваджуються нові схеми для терапії порушень сну, які активно застосовує лікар-сомнолог.

Тож запрошуємо відвідати наш медичний центр, якщо у Вас довгий час турбують розлади сну (інсомнії), лікар-сомнолог скоординує та надасть відповідне лікування, адже тепер в нас повноцінно функціонує справжня «лабораторія сну».

Рейтинг

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

    Всі поля позначені * обов’язкові для заповнення.